Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki tuşlarını kullanabilirsiniz.
Emenike saç baş yoldurdu

Emenike saç baş yoldurdu

Sarı-lacivertlilerde Krasnodar deplasmanında Emmanuel Emenike tartışıldı. Fenerbahçe’nin yediği ilk golde rakibini bir anda bırakan Nijeryalı, takım arkadaşları başta olmak üzere herkesin tepkisini aldı.

GECEYE DAMGA VURAN OLAY!

Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.

İzlenme: 277.467
Etiketler: emenike, krasnodar
Yorum Yaz

Gönder
Yorumlar20

Ben du adamın daha önce futbol oynadığını sanmıyorum.Babaanemi takıma koysam emenikeden daha faydalı olurdu en azından onun kadar takıma zarar vermezdi.Buna kim futbolcu lisansı vermiş?Bunu kim izlemişte Türkiye'ye getirmiş hayret ediyorum.Adam tam bir tomruk (yontulmamış).

intikamını alıyor. Başka açıklaması yok. Hoca da kovunda tazminatımı alayım derdinde. Böyle yönetim düşman başına ne diyelim

Son 6 maçta Emenikemi vardı, takım kaç gol pozisyonuna girdi. Sadece 4 gol yediğimiz Kayseri maçında 2 gol pozisyonuna girdik, onu dışında 2 gol pozisyonuna girdiğimizi izleyen varsa söylesin. Rakip takım kalecilerine top bile gitmiyor.Suçlanılacaksa hocadan başlayıp Kaaer hariç hepsi suçlanmalı.

Taraftar tahrik ediliyor,bu emenike yi yönetim ya nüfusuna geçirsin evlat edinsin,yada stad da veya stad dışında oluşabilecek emenike rezaletine hazır olsun.

Tüm Yorumlar