Emina Jahovic'in Sırp basınıyla imtihanı sürüyor

Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic hakkında düzenli aralıklarla 'aşk' haberleri çıkıyor. Bizim basın sussa bu defa da Jahovic'in ülkesi Sırbistan karışıyor. Son iddia Sırp basınından...

Emina Jahovic'in Sırp basınıyla imtihanı sürüyor

"Hatta ikisinin bir erkek çocuğu olacak"

Sırbistan'daki Alo dergisinin iddiasına göre Emina Jahovic ile eski sevgilisi Marko Miskovic aşk yaşıyormuş. Ancak bu aşk çok gizliymiş çünkü iş insanı Miskovic aslında evliymiş. İddialara göre bu ikili, Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da gizli gizli görüşmeye başlamış. Baş başa romantik bir yemek yemişler. Ama asıl bomba şu bence haberdeki: Bu aşk haberine dair bir astrolog görüş vermiş. Demiş ki, "Evet onlar bir araya gelecek ve çok mutlu olacaklar. Hatta ikisinin bir oğlu olacak..."

İnsanın gülesi geliyor

Ya müthiş, müthiş... Bir durun yahu, erkek çocuk filan? Olaya gel, çay demle: Emina Jahovic, eski sevgilisine dönecek. Eski sevgilisi anladığımız kadarıyla muhtemelen boşanacak tabii. Sonra ikisi evlenecek. Ve çocuk sahibi olacaklar. Hatta bu çocuğun cinsiyeti de erkek olacak... Bir fiskos haberi bu kadar dallı budaklı olunca insanın bir gülesi geliyor. Hele de böyle bir haberin içine bir astrolog görüşü eklenince daha da bir fantastik bir habere dönüşüyor iş açıkçası. Kaynak kim? Astrolog. Peki!

 

 

'Jelena Jenge' haberleri akıllarda

Sırp basınındaki iddialı haberlere son zamanlarda Jelena Karleusa'dan ötürü aşinayız. Tosic ve 'Jelena Jenge' arasındaki komplike, Arapsaçı ve/veya yılan hikâyesi kıvamındaki ilişki ve çift hakkındaki iddialar hep Sırbistan kaynaklıydı. O yüzden Jahovic hakkında çıkan bu haber de beni hiç şaşırtmadı. Sadece şunu düşündürdü: Bizim paparazziler yine insaflı!

Bizde iddialar daha az uçuk

Belki bizim ülkemizde skandal azlığından böyle, bilemiyorum. Ama bir skandal patlak verdiğinde zaten kabak gibi ortada oluyor bütün gerçekler. "İddiaların ardı arkası kesilmiyor" dedirten olayların sayısı az. Yılda maksimum 2-3'tür. Ya da skandal olaylar yaşanıyordur ama bizde 'skandal' etkisi yaratan, duyulan, ifşa olanın sayısı bu kadardır. Ve bizim magazinciler de gayet olması gerektiği kadar işinde oluyor gibi sanki. Yani aşırı dudak uçuklatan bir iddiaya çok nadir rastlıyoruz buralarda.

Ablamız star...

Emina Jahovic, Sırp basınından çok çekti. Ancak yapacak bir şey yok. Sırbistan'ın en bomba yıldızlarından biri. Sadece Mustafa Sandal'ın eski eşi olmasından ötürü değil, gerçek bu. Zeljko Joksimovic erkeklerde, Emina Jahovic de kadınlarda büyük bir popstar. Üstelik sadece Sırbistan'da değil aynı zamnda eski Yugoslav ülkelerinde, hatta ülkemizde bile seviliyorlar. Evet, eski yengemiz Jahovic yıpratılmak isteniyor olabilir ancak direnmeli. Mustafa Sandal'la boşanma krizi yaşadığı dönemde nasıl direndiyse yine o şekilde direnmeli. Çünkü kadın güzel ve başarılı. 10 yıllık evliliği bitmiş, tabii ki hakkında dedikodu çıkacak. Ablamız star sonuçta...

 

can.sisman@milliyet.com.tr

 

Bu makaleye ifade bırak