Gündem
08.02.2012 - 14:11 | Son Güncelleme: 08.02.2012-17:03

Emniyette deprem! İki şube müdür görevden alındı

KCK soruşturmasını yürüten İstanbul Emniyeti Terörle mücadele ve İstihbarat müdürleri görevden alındı.

Sitene Ekle

Habip ATAM / İSTANBUL DHA

İstanbul Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdürü Erol Demirhan ve Terörle Mücadele Şube Müdürü Yurt Atayün olduğu öğrenildi.

Görevden alınan isimlerin yerine geçen kişiler de belli oldu. Buna göre, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Ömer Köse, İstihbarat Şube Müdürlüğü görevine de aynı şubede müdür yardımcısı olan Serdar Güldalı getirildi.

RUTİN BİR UYGULAMA

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın görevden almalarla ilgili "bu rutin bir uygulama"dedi.

İstanbul Terörle Mücadele Müdürü Yurt Atayun ile İstihbarat Şube Müdürü Erol Demirhan'ın görevden alınmasıyla ilgili İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın "rutin bir uygulama"dedi. Emniyet çıkışında basın mensuplarını karşısında gören Çapkın " Ne soracağının belli, bu bizde rutin bir uygulamadır bir çeşit nöbet değişimi" dedi. Bir basın mensubunun " Peiki Hakan Fidan'ın çağırılmasıyla ilgisi sorusunu ise "sadece bu" diye yanıtladı.


Bilgi YarışmasıMutlak hükümdar, bir ülkeyi zora ve baskıya dayanarak yöneten kişi anlamında kullanılan terim hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Barış Manço'yla özdeşleşmiş orkestra hangisidir?
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX