06.10.2017 - 07:21 | Son Güncelleme: 06.10.2017-7:25 A-A+

'Emrah Serbes içki içti mi, içmedi mi?'

22 Eylül tarihinde İzmir-Aydın otoyolunda önünde seyreden otomobile arkadan çarparak aynı aileden 3 kişinin ölümüne sebep olan Emrah Serbes, kazadan günler sonra 'direksiyon başındaki bendim' itirafında bulunmuştu. Tutuklanarak cezaevine gönderilen 'Behzat Ç' senaristi Serbes'in, kaza sırasında alkollü olup olmadığına ilişkin tartışma devam ediyor.

'Emrah Serbes içki içti mi, içmedi mi?'

Milliyet Gazetesi Cadde ekinden Özay Şendir'in "Emrah Serbes İçki İçti mi, İçmedi mi?" başlıklı yazısı şöyle:
"Yazılmaya çalışan bir delikanlılık senfonisi daha Allegro bölümünde bitti. Sonradan anlaşılacağını bildiğin bir durumu itiraf etmek erdem değil kurnazlıktır, çok yazıldı, işin o kısmına girecek değilim.
Ancak kaza yapan arabada içki şişeleri bulunduğu iddiası ve yaşanan tartışma var ya, o konuda bir düzenleme yapılmalı.
Kazadan günler sonra teslim olan birinin alkollü olup olmadığını anlamak mümkün değil ya, Kanadalılar işi çözmüşler. Eğer arabanın içerisinde kapağı açık içki şişesi varsa sürücü alkollü araç kullanmaktan ceza alıyor. Tek istisna kapağı açık şişenin arabanın bagaj kısmında yani sürücünün uzanamayacağı bir yerde taşınıyor olması.
Hiç fena bir fikir değil aslında."

Bilgi YarışmasıTürkiye'de güneydoğudan esen rüzgâra ne denir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.