Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) bünyesinde oluşturulan üretim atölyelerinde, lösemili çocuklar ve annelerinin tasarımlarıyla hazırlanan ürünler, yılbaşı hediyelerine anlam katıyor.

"Lösev Dükkan" kataloğu ve internet üzerinde satışı yapılan ürünlerden elde edilen gelirler ise yine bu çocukların tedavilerine aktarılıyor.

LÖSEV’in yıllar önce lösemili çocukların fedakar anneleri için Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde açtığı uğraş ve üretim atölyeleri, bugün, meslek edinme, usta eğitici olma ve LÖSEV el sanatları markasını yaratmaya kadar uzandı.

Özel günler için lösemili çocuklar yararına hediyelik eşyaların yapıldığı merkezde, bu kez de hazırlıklar yaklaşan yılbaşı için.

Atölyelerde, hummalı bir şekilde hazırlanan "Hediyelik Yılbaşı Sepetleri", el yapımı hediyelik ürünler ve organik gıdalarla donatılarak, yılbaşı gününün en güzel sürprizi olmak üzere hazırlanıyor.

"Annelerimizin ellerinde şekillenen ürünlerimizi satın aldığınız andan itibaren, her saniye yaşanmış derin hikayelerin, yaşam mücadelelerinin ruhunu hissedeceksiniz" sloganıyla satışa sunulan ürünler arasında, birbirinden renkli masa, duvar ve çıkartmalı takvimler ile çeşitli el ürünleri, bebekler, kardan adamlar ile örgü oyuncaklar da yer alıyor.

Saygın mağazalar ve LÖSEV satış noktalarının yanı sıra, "www.ispanak.com.tr" ile "LÖSEV Dükkan" kataloğu aracılığıyla beğeniye sunulan ürünlerin geliri de öncelikle lösemili çocukların annelerine ve lösemili çocukların parasız tedavilerine kaynak amacıyla kullanılıyor.