En güzel "Ada" filmleri

Sinemaseverler bu galeriyi takip edin! İşte en güzel ada filmleri...

En güzel "Ada" filmleri
2016'nın en moda kısa gelinlikleriDüğün mevsimi yaklaşırken akıllarda değişik gelinlik modelleri yankılanmaya başladı. Klasik gelinliklerden uzak durup kendi tarzını yaratmak isteyen gelinler için harika kısa gelinlik modellerini topladık...
Cannes 2016: Julianne Moore’un ensede topuzundan esinlen!Cannes Film Festivali'nin ikinci akşamında, aktris Julianne Moore'un rüzgarı esti. Beyaz elbisesi içerisinde doğal güzelliğini vurgulayan L'Oréal Paris'in elegan yüzü, stilindeki her bir detaya ayrı özen gösterdi.
Kim Kardashian yine hamile mi?Hmaile olduğundan şüphelenen Kim Kardashian 6 tane gebelik testi alıp uçak tuvaletinde test yaptı. Sonucunu da Snapchat'te takipçileriyle paylaştı.
Baş ağrısında etkili 9 alternatif yöntemİlaçlar her zaman ağrımızı geçirmeyebilir. Alternatif tedavi yapanlar baş ağrısını geçireceklerini iddia ederler. Baş ağrısında 9 alternatif yöntemin olumlu ve olumsuz etkileri, dikkat edilecek yönleri nelerdir.
Evde tereyağı yapımıDoktorlar daha sağlıklı bir yaşam için tereyağı kullanımını öneriyor. Siz de tereyağınızı evde yapmak istemez misiniz? Peki evde tereyağı nasıl yapılır? İşte cevabı...
Obezitenin önüne egzersizle geçinSpor Eğitmeni Barış Muti, 22 Mayıs Dünya Obezite Günü'nde obezite ve doğru egzersiz konusunda önemli bilgiler verdi.
Asırlık örnek aşk!Osmaniye Kadirli'de yaşayan 70 yıllık evli çift, 91 yaşındaki Ahmet dede ile 89 yaşındaki Fatma ninenin aşkları ilk günkü gibi sürüyor.
Chakra kurutma topu ile yumuşacık çamaşırlarDoğadan ilham alan, doğallıkla sadeliği tüm ürünlerinde bir araya getiren Chakra, kurutma topu ile kadınların hayatını kolaylaştırıyor.
Singer ile fotoğraflar kumaşlara taşınıyorDikiş dikerken artık standart nakışlarla yetinmek zorunda değilsiniz. Dikiş makinesinin mucidi Singer’in LEGACY SE 300 modeli ile artık fotoğrafını çektiğiniz her şeyi, kumaşların üzerine aktarabilirsiniz.
1/8


1 - Cast Away (Yeni Hayat) : FedEx kargo firması sağlam reklam yapmış ama Tom Hanks'in muheteşem oyunculuğu ile ortaya harika bir film çıkmış. IMDB puanı: 7.5/10


Sen de Sorunu Sor