En güzel "Ada" filmleri

Sinemaseverler bu galeriyi takip edin! İşte en güzel ada filmleri...

En güzel "Ada" filmleri
Bütün ünlüler bu bileklikten takıyorDünyaca ünlü isimlerin kolunda sürekli görmeye başladığımız boncuklu bileklik dikkat çekiyor.
Yaza kıl sorununuz olmasınVücudun özellikle güneşe maruz kalan bacak, kol, omuz ve boyun gibi kısımlarında, bronzlaşmış tene uygulanan lazer epilasyondan yeterli verim alınamıyor. Büyüyen kıl kökleri gözden kaçıyor.
Bebekler hapşırırsa ne olur?Bebeklerin her haline çok güldüğümüz kesin. Peki, bebekler hapşırırsa ne olur?
Menopoz kilo alımı ilişkisiUzman Diyetisyen Şefika Aydın Selçuk, menopoz sonrası kadınlardaki en büyük sorunun hızlı kilo alınması olduğunu söyledi.
Börek yapmanın püf noktalarıTürk mutfağının vazgeçilmezlerinden olan börek, yapımı zor ve meşakkatli olduğu kadar yemesi enfes olan bir yiyecektir.
Pelin Öztekin zayıflama sırlarını anlattıTV 8’deki Hülya Avşar’ın programına konuk olan Pelin Öztekin zayıflama sırlarını anlattı.
Kadınlar neden orgazm taklidi yapar?Daily Mail'de yayınlanan bir araştırmaya göre kadınların %80'i orgazm taklidi yapıyor.
Eviniz için kış indirimini kaçırmayınHabitat,Sonbahar-Kış koleksiyonuna özel üçbine yakın ürünlerini %60'a varan indirimle sunuyor.
Özel güneş kremi serisiKozmetik dünyasının dev markalarından Shiseido, güneşin zararlı etkilerine karşı yepyeni bir seri geliştirdi. Cilt su ile temas ettiğinde etkisi artan yeni seri, suya dayanıklı özel formülü ile cildi UVA&UVB ışınlarına karşı koruyor.
PEMBE BLOG