En güzel "Ada" filmleri

Sinemaseverler bu galeriyi takip edin! İşte en güzel ada filmleri...

En güzel "Ada" filmleri
Ayakkabı depolama fikirleriAyakkabı tutkunuzdan vazgeçemiyor, ayakkabılarınızı hiç bir yere sığdıramıyorsanız sizin için birkaç ayakkabı depolama fikrimiz var.
Beğenilme arzusu ve estetik psikolojisiSon yıllarda tamamen artan ve popüler kültürün olmazsa olmazı haline gelen estetik ameliyatlar ve estetik psikolojisi hakkında Uzm.Psikolog Gamze Eser, kadın/erkek herkesi ilgilendiren açıklamalarda bulundu.
Kış hamilelerinin dikkat etmesi gerekenlerAnne adayları kış mevsiminde soğuk hava ve grip salgınları gibi çeşitli hastalıklar nedeniyle çeşitli zorluklarla karşılaşıyorlar.
İlk adım ayakkabısı önemliSteppo Ayakkabı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Melih Toker, ‘ilk adım ayakkabısı’ seçiminin önemine dikkat çekti.
Avokadonun kararması nasıl önlenir?Avokadoyu kestiğinizde bir süre sonra kararmaya başlar. Peki avokadonun kararması nasıl önlenir? İşte size 3 pratik fikir...
Bale tutkusu anoreksiyi yendiBir lokma yese ölmek istiyordu. Doktorların 2 hafta ömür biçtiği anoreksi hastası kız, tekrar bale yapabilmek için hastalığı yendi.
En popüler flört uygulaması hangisi?KizlarSoruyor.com üyelerine yeni nesil flört uygulamalarından en sık hangisini kullandıklarını sordu. Verilen cevaplara göre en popüler flört uygulaması Instamessage.
Ev yapımı deodorantKoltuk altlarınızdaki kötü kokulardan kimyasal kullanmadan da kurtulabilirsiniz. Sizin için ev yapımı doğal deodorant...
Singer ile aşkınızı hediyenize işleyin1850 yılında Isaac Merritt Singer, eşinin bitmek tükenmek bilmeyen dikiş uğraşlarını görünce narin parmakları ve güzel gözleri yorulmasın diye dikiş makinesini icat etti. İşte bu kısa öykü, Singer markasının ruhunda tutkulu bir aşk gizli olduğunun en güzel işareti…
PEMBE BLOG
1/8


1 - Cast Away (Yeni Hayat) : FedEx kargo firması sağlam reklam yapmış ama Tom Hanks'in muheteşem oyunculuğu ile ortaya harika bir film çıkmış. IMDB puanı: 7.5/10
Bu yaz bol ipli geçecek!
KAFAMDADELİ SORULAR
Sende Sorunu Sor