Şota’s goose is cooked

Trabzonspor community blames Şota Arveladze, coach, Süleyman Hurma, sportive director and referees for Galatasaray, Osmanlıspor, Torku Konyaspor defeats.

Şota’s goose is cooked

Karadeniz Gazetesi drew Arveladze as he takes his head between his hands in a boiling cauldron and wrote, “Şota’s goose is cooked. Let us remember you as a legend.” İlkhaber (local newspaper) pushes Süleyman Abay, referee, too far and says, “Disappointment, again.”. Taka Newspaper criticised Cüneyt Çakır and Süleyman Abay in the headline by saying, “Serial killers!”. Günebakış (local newspaper), “Leave now Hacıosmanoğlu!”, and “If you have honour, apologise like Deniz Çoban and quit refereeing.” Said Günebakış (local newspaper) to Abay.

HTC Vive Cosmos denedik!HTC'nin yeni sanal gerçeklik gözlüğü Vive Cosmos'u denedik. Bir önceki nesle göre çok daha başarılı olan yeni sanal gerçeklik gözlüğü HTC Vive Cosmos, artık daha kompakt ve neredeyse iki kat daha fazla çözünürlük sunuyor. Bu sayede oyunların içindeyken dış dünyadan kendinizi tamamen soyutlayabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber