Erzincan

Yerel Haber
08 Şubat 2017 - 11:58

Enerya'dan Kızılay' Kan Bağışı

IHA

Enerya Erzincan çalışanları Türk Kızılay’ına kan bağışında bulundu
Enerya Erzincan çalışanları sosyal sorumluluk projesi kapsamında her yıl düzenli hale getirdikleri Türk Kızılay’ına kan bağışını bu yıl da gerçekleştirdi.
Enerya Erzincan şirket çalışanları ve Enerya müşterileri Türk Kızılay’ına ait kan verme aracında kan bağışında bulundu. Konu ile ilgili açıklama yapan Enerya Erzincan İşletme Müdürü Serdar Karaca, kanın acil bir ihtiyaç değil sürekli gereksinim olduğunu hatırlatarak, "Enerya Erzincan olarak tüm ekibimiz bu bilince sahiptir. Her yıl düzenli olarak kan bağışında bulunuyoruz” dedi. Yapılan her kan bağışının çok değerli olduğunun altını çizen Karaca, “Tüm sağlıklı vatandaşlarımızı kan bağışında bulunmaya davet ediyoruz" diye konuştu.
Enerya Erzincan İşletme Müdürü Serdar Karaca, Enerya olarak kan bağışını her yıl tekrarlanmasının mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Yıllık gerçekleştirdiğimiz kan bağışı periyodunu yıl içerisinde artırmayı hedefliyoruz” dedi.

ErzincanYerel Seçim Sonuçları

Erzincan Hava Durumu

17°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.