Mersin

Yerel Haber
19 Aralık 2016 - 16:26

Erdemli'de Cami Ve Okullar Bakımdan Geçiriliyor

IHA

Mersin’in Erdemli ilçesinde belediye, Çiriş Mahallesi’nin cami ve ilkokulunun boya, badana tadilat işleri ve bahçe düzenlemesini yaptı.
Erdemli Belediyesi vatandaşların ortak kulanım alanı olan yerlere hizmet götürmeye devam ediyor. Cami, okul, sağlık ocağı gibi yerlerinin bahçe düzenlemesinden, boyasına, tadilatına kadar her türlü eksiğini gideren belediyenin bu hizmetleri ilçede devam ediyor. Yapılan çalışmalarla ilgili açıklama yapan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, "Vatandaşlarımızın huzurlu bir ibadet yapabilmeleri ve kaliteli eğitim alabilmeleri için camilerimize ve okullarımıza birçok hizmet götürüyoruz. Belediye bünyesinde oluşturduğumuz cami temizleme ekibi ilçemizdeki tüm camileri temizlemeye devam ediyor. Okullarımızın boya badana ve tadilat işlemlerini anında yapıyoruz. Bunun yanı sıra tüm camilerimizin ve okullarımızın bahçelerini dizayn ediyoruz. Parke döşenmesi gereken yerlere parke döşüyoruz, ağaç dikilmesi gereken yerlere ağaç dikiyoruz. Oturma grupları ve kamelyalar yapıyoruz. Yaptığımız bu hizmetlerden büyük haz alıyoruz. Çünkü bu hizmetleri ibadet bilinciyle yapıyoruz. İhtiyacını belediyemize bildiren cami ve okullara anında hizmetimizi sunuyoruz" dedi.
Ekiplerin son olarak Çiriş Mahallesi camisinin ve ilkokulunun bahçe düzenlemesini, boya ve badana tadilat işlerini yaptıklarını söyleyen Tollu, bu tür hizmetlerinin görevde oldukları sürece devam edeceğini dile getirdi.

MersinYerel Seçim Sonuçları

Mersin Hava Durumu

19°CŞİMDİPAZAR
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.