Siyaset
19.02.2012 - 02:30 | Son Güncelleme: 19.02.2012-2:30

Erdoğan Şahenk ile görüştü

Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etti. Erdoğan’ın Üsküdar Kısıklı’da bulunan konutunda gerçekleşen ziyaret, basına kapalı olarak yaklaşık 1,5 saat sürdü

Sitene Ekle

DHA

Bu ziyaretin ardından Başbakan Erdogan’ı Florya’da kalan Vanlı depremzedeler ziyaret etti. Bir grup depremzede Kısıklıda’ki evinin önüne geldi. Başbakanla görüşmek isteyen depremzedelerin istekleri gerçekleşmedi. Geçmiş olsun dileklerini korumalar aracılığıyla başbakana ileten depremzedeler bir süre bekledikten sonra ayrıldılar. Depremzedelerin ardından Başbakanın ziyaretçileri bu kez Ardahan’dan gelen Aşıklar oldu. Ardahan’dan Başbakan’ın Kısıklıda’ki konutunun bulunduğu caddeye gelen aşık Erol Coşkunoğlu ile Aşık Kevseri, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la görüşüp geçmiş olsun dileklerini iletmek istediler. Başbakanla görüşemeyen Aşıklar geçmiş olsun mesajlarını kameralar aracılığıyla türkü aracılığıyla şöyle ilettiler:


“Ardanhandan geldik size/ Geçmiş olsun Başbakanım/ Acil şifalar dileriz/Geçmiş olsun Başbakanım/ Türkiye’nin gururusun/Geçmiş olsun Başbakanım/Yüce Rabbim şifa versin/ Geçmiş olsun Başbakanım/ Siz sözünün erisiniz/ Hep ileri ilerisiniz/Siz bir dünya liderisiniz/ Geçmiş olsun Başbakanım...”


Etiketler:
Bilgi Yarışması"Çakıl Taşları" adlı şarkısıyla kendinden söz ettiren rock sanatçısı, kimdir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Tango kaç kişilik bir danstır?
A
1
B
4
C
2
D
3

©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX