Diyarbakır

Yerel Haber
14 Haziran 2018 - 16:42

Ergani Gençlerbirliği'ne Büyükşehir Desteği

DİYARBAKIR (AA) - Türkiye 17 Yaş Altı Futbol Şampiyonası yarı finaline katılmaya hak kazanan Ergani Gençlerbirliği takımının, Hatay'da yapılacak müsabakalar için konaklama masrafının Diyarbakır Büyükşehir Belediyesince karşılanacağı bildirildi.

Ergani Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Ekrem Senvar, yaptığı açıklamada, Türkiye 17 Yaş Altı Futbol Şampiyonası için Siirt’te yapılan bölge elemelerinde birinci olarak yarı finallere katılmaya hak kazandıklarını anımsattı.

Hatay'da yapılacak müsabakalara katılmak için kulüplerinin mali imkanlarının yeterli olmadığını ve destek için AK Parti Ergani İlçe Başkanı Mehmet Şükrü Sayan aracılığıyla Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'ya ulaştıklarını dile getiren Senvar, Büyükşehir Belediye Başkanı Atila'nın takımlarının tüm konaklama masraflarını karşılama sözü verdiğini kaydetti.

Senvar, sağlanan bu destekle şampiyona yarı finaline katılabileceklerini ifade ederek, "Bu jestlerinden dolayı iki değerli başkanımıza teşekkür ediyorum." dedi.

DiyarbakırYerel Seçim Sonuçları

Diyarbakır Hava Durumu

1°CŞİMDİPAZAR
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.