Ankara

Yerel Haber
01 Kasım 2018 - 18:11

Erhan Nacar'dan Ünlü Youtuber Hakkında Suç Duyurusu

IHA

Sosyal Güvenlik Uzmanı Erhan Nacar, çocuğunun Youtuber Enes Batur’un paylaşımından etkilenerek kendisine karşı gösterdiği tavırdan dolayı çok etkilendiğini belirterek, Batur hakkında suç duyurusunda bulunduğunu söyledi.
Sosyal Güvenlik Uzmanı Erhan Nacar, çocukların sosyal medyada Youtuber olarak adlandırılan kişilerin paylaşımlarını örnek alarak ruh sağlıklarının bozulduğunu, gelişim çağında olan gençlerin örnek aldıkları bu kişilerden etkilenerek anne babalarına karşı isyankar bir tavır sergileyip saygısız tutumlar içerisine girdiğini bildirdi. Uzmanların bu konudaki uyarılarını dikkate almak gerektiğini söyleyen Nacar, çocuğunun Youtuber Enes Batur’un paylaşımından etkilenerek kendisine karşı gösterdiği tavırdan dolayı çok etkilendiğini belirterek, “Çocuğum bu tür görüntülerden etkilendi ve bana karşı sergilediği tavra çok üzüldüm. Sebebini araştırdığımda Youtuber Enes Batur’un son paylaştığı videolardan etkilendiğini anladım. Çocukların daha fazla zarar görmemesi ve bu konuda tedbir alınması adına Batur hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundum” dedi.


Savcılığa verdiği suç duyurusunda Enes Batur’un hesabının kapatılmasını isteyen Nacar, “Bu durumla tüm toplum adına ilgili maddi ve manevi tazminat davası açmış bulunmaktayım. Bu şekilde dava açmak isteyenler benim davama şahit ve tanık olarak katılım yapabilirler. Çocuklarımızın ruh sağlığını etkileyen sözde sosyal medya fenomeni olan bu kişilerin önlerinin bir şekilde kesilmesi lazım. Artık biri dur demeliydi” dedi.

Etiketler: Ankara Haberleri
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.