Erkek arkadaşları için kız arkadaşlarını terk eden 5 ünlü erkek

Aşk bazen sınır tanımıyor. Çok ünlü de olsalar, cinsel tercihleri toplumun genel yargılarından farklı da olsa, her şeyi göze alıp yeni erkek arkadaşları için kız arkadaşlarını terk eden 5 ünlüye bakalım.

Erkek arkadaşları için kız arkadaşlarını terk eden 5 ünlü erkek

Ricky Martin

Ricky Martin

Ünlü şarkıcı Ricky Martin 2010 yılında, "Bir eşcinsel olduğumu gururla açıklıyorum" demişti. Yakışıklılığıyla birçok kadını kendine hayran bırakan Martin, bu açıklamasıyla hayranlarının umutlarını suya düşürmüştü.

9 yıl flört ettiği Meksikalı televizyon spikeri Rebecca de Alba'yla ilişkisini sonlandıran Ricky Martin, eşcinsel olduğunu eski sevgilisinin de bildiğini ve buna rağmen beraberliklerine bir süre daha devam ettiklerini söylemişti.

Martin, Jwan Yosef isimli sevgilisiyle 2017'de nişanlandı ve 2018'in başında ise evlendi.

Alan Cumming

Alan Cumming

İskoç oyuncu Alan Cumming, 1993 yılında Hilary Lyon'la olan evliliğini bitirip Saffron Burrows adlı bir kadınla evlendi. 2003 yılında ise The Guardian gazetesine yaptığı açıklamada biseksüel olduğunu söyledi.

2005'te tanıştığı grafik sanatçısı Grant Shaffer ile 2007 yılında evlendiğini duyurdu. 2013'te ise Instinct Magazine'e konuştu ve "Grant'le beraber olmayı seçmeme rağmen hala bir biseksüelim ve kadınları da beğeniyorum" dedi.

Freddie Mercury

Freddie Mercury

Efsane grup Queen'in efsane solisti Freddie Mercury, sahnede enerji patlaması yaşamasına rağmen özel hayatı hakkında içine kapanıktı. AIDS olduğunu uzun süre gizleyen Mercury, biseksüelliğini Mary Austin adındaki sevgilisinden ayrıldıktan 6 yıl sonra açıkladı. Austin ile öldüğü tarihe kadar iyi bir arkadaşlıkları oldu. Freddie Mercury, Austin'den ayrıldıktan sonra uzun süreli bir eşcinsel ilişkiye başlamasına rağmen, hayatının aşkının Mary Austin olduğunu yakın çevresine açıklamıştı.

Ayrıca Mercury, Mary Austin'e biseksüel olduğunu söylediğinde Austin, ona "Hayır Freddie, sen eşcinselsin" demiş.

 

Clive Davis

Clive Davis

Cinsel yönelimi hakkında en açık ve en kapsamlı açıklamayı müzik yapımcısı Clive Davis yaptı çünkü Davis, cinsel anlamdaki uyanışının tüm hikayesini 2013 yılında çektiği  'The Soundtrack of My Life' filminde anlatıyor.

İkinci eşi Janet Adelberg ile evli olduğu zamanlarda sarhoşken başka erkekler beraber olan Davis, bu konuyla ilgili "Kendime kızgın mıydım? Kesinlikle! Ama ilginç bir deneyimdi" dedi ve bu andan itibaren Adelberg'ten ayrılarak hayatına biseksüel olarak devam etti. Davis o tarihten sonra uzun süreli iki eşcinsel beraberlik yaşadı.

Elton John

Elton John

1976 yılında Rolling Stones dergisine verdiği röportajla biseksüel olduğu ortaya çıkan Elton John, önce Alman bir kadın olan ses mühendisi Renate Blauel ile evlendi.

4 yıl süren evliliğin ardından 1988'de eşinden ayrıldı. 1993 yılında David Furnish'le tanıştı ve 2005'te evlendi. 2014 yılında şok bir şekilde ayrılan Elton-David ikilisi, yine 2014 yılının içerisinde ikinci kez evlendi ve hala evli.
 

 

Bu makaleye ifade bırak