Erkekler nasıl göğüslerden hoşlanır?

Bilim insanları, insanların yıllardır kafasını kurcalayan bir soruya cevap buldu: Erkekler nasıl göğüslerden hoşlanır?

Erkekler nasıl göğüslerden hoşlanır?
Disney prenseslerinin gelinlik modelleriDisney, Japon giyim markası Kuraudia Co ile işbirliği yaparak Disney prenseslerin elbiselerinin gelinlik versiyonlarını ürettirdi. Müthiş bir iş ortaya çıkaran ekibin yarattığı renkli gelinlikler Kasım ayından itibaren 3600 dolar civarında bir fiyat karşılığında kiralanabilir olacak.
Kil maskesinin faydalarıMineraller bakımından zengin olan kil maskesi, içeriğinde çok fazla yararlı bileşenler barındırıyor. Eskilerden beri kullanılan kil maskesi günümüzde de çok fazla uygulanan yöntemler arasında… aynı zamanda kil maskesinin de cilt için sayısız faydası bulunmakta. Kil maskesinin faydalarını henüz bilmiyorsanız sizler için maddeler halinde hazırlamış olduğumuz kil maskesinin faydalarına göz atabilirsiniz.
Suda doğumun faydaları nelerdir?Suda doğum özellikle son zamanlarda en trend revaçta olan Türkiye’de ise daha yeni farkına varılan bir doğum yöntemidir. suda doğumun faydaları nelerdir? neden suda doğum yapmalıyız?
Tüm Türkiye kadınlar için kitap yazıyorİdrar kaçıran kadınları bilgilendirmek ve farkındalık yaratmak amacıyla Türkiye'de ilk defa gerçekleşecek önemli bir farkındalık projesine imza atıldı.
Aşure nasıl yapılır?Bir kutlama ve sevinç günü olan Aşure Günü ülkemizde de coşkuyla kutlanır. Karışık meyve ve bakliyatlarla süslenerek yapılan ve kültür mirasımız olan aşure nasıl yapılır, aşurenin püf noktaları nelerdir haberimizde sizler için derledik.
Yüzünüzü inceltecek 8 etkili yüz egzersiziYaşlanmanın ilk belirtileri kuşkusuz sarkmış ve kırışık bir yüzdür. Cildinizin görünümü altındaki kaslara bağlıdır. Sizi tanıştıracağımız yüz egzersizleriyle yaşlanmayı durdurun.
Erkeklerin gizlice yapmayı sevdiği 13 feminen şeySevimli kedileri sevmek, romantik komedi film izlemek, kozmetik ürünlere düşkünlük hep kadınlara özgü özellikler sanılsa da erkeklerin de saklasalar da derinlerde hassas olduğu bir gerçektir.
Enza'dan yeni Alessa serisiEnza Home, Alessa Serisi ile zanaat, tasarım ve konforu mekanlara taşıyor.
Luo Li Rong ve muhteşem kadın heykelleriÇinli sanatçı Luo Li Rong'un gerçek boyutlarda yarattığı bronz kadın heykelleri tüyleri diken diken yapacak cinsten. Elbisesinden kirpiğine kadar her şeyi barındıran heykellere biz hayran kaldık.
1/10
Sonuçlar sizi oldukça şaşırtacak. Araştırmaya göre, erkeklerin hoşlandığı göğüs tipi tamamen boyutuyla alakalı değil. Uzmanlar, erkeklerin büyük ve yer çekimine yenik düşerek sarkmış göğüslerden ziyade şekilli ve diri göğüsleri tercih ettiğini ortaya çıkardı.

Yağmurlu gün kombini