Erkekler nasıl göğüslerden hoşlanır?

Bilim insanları, insanların yıllardır kafasını kurcalayan bir soruya cevap buldu: Erkekler nasıl göğüslerden hoşlanır?

Erkekler nasıl göğüslerden hoşlanır?
2017 şapka trendi: Kasket2016-2017 kış podyumlarında, ünlülerin sokak stillerinde ve bloggerlarda çok sık karşımıza çıkan kasket trendi...
Makyajsız güzel görünmenin 8 basit kuralıDoğal makyajın oldukça moda olduğu günümüzde kadınlar saatlerini makyaj yapmamış gibi görünmek için ayna karşısında harcıyor. Ancak birkaç basit kuralı izleyerek hiçbir ürün kullanmanıza gerek olmadan güzel görünebilirsiniz.
Paylaştığı fotoğraf sayesinde hastalığı anlaşıldıDoğumdan sonra Instagram'da bebeğiyle fotoğraf paylaşıp grip olduğunu söyleyen 27 yaşındaki reality yıldızının asıl hastalığını dikkatli takipçileri fark etti.
Dünyanın en büyük cinsel organına sahipDünyanın en büyük penisine sahip Meksikalı adam hayatı boyunca cinsel ilişkiye giremeyecek olmasına rağmen küçülttürmeyi reddediyor.
Çıtır çıtır patates kızartması için 5 pratik öneriPatatesi herkes kızartabilir. Ancak onu çıtır kıvamda pişirmek ayrı bir maharet ister.
Hipnoterapiyle obeziteden kurtuldu36 yaşındaki kadın katıldığı 20 dakikalık hipnoterapi sayesinde obeziteden kurtuldu. Daha da ilginci, grup terapisi sırasında başka bir kadın kola bağımlılığından bahsettikten sonra obez kadın, bir daha kola içemedi.
Kocasına alerjisi var29 yaşındaki kadın nadir görülen hastalığı yüzünden, eşiyle ayrı yaşıyor. Çiftin yan yana gelmesi bile ölümcül reaksiyonları tetikliyor.
Yatak odası dekorasyonunda en çok yapılan hatalarYatak odanızda rahat etmek ve şık ortam yaratmak istiyorsanız bazı hatalara dikkat etmelisiniz. İşte yatak odası dekorasyonunda en çok yapılan hatalar ve doğruları...
İşlemelere ikinci bir hayatİşveçli sanatçı Ulla-StinaWikander, yaklaşık 10 yıldır bit pazarlarından topladığı işlemeleri, 70'lerin objeleriyle birleştirdiği projesiyle dikkat çekiyor.
1/10
Sonuçlar sizi oldukça şaşırtacak. Araştırmaya göre, erkeklerin hoşlandığı göğüs tipi tamamen boyutuyla alakalı değil. Uzmanlar, erkeklerin büyük ve yer çekimine yenik düşerek sarkmış göğüslerden ziyade şekilli ve diri göğüsleri tercih ettiğini ortaya çıkardı.

Pazar sporları hiç bitmez