Erkekler nasıl göğüslerden hoşlanır?

Bilim insanları, insanların yıllardır kafasını kurcalayan bir soruya cevap buldu: Erkekler nasıl göğüslerden hoşlanır?

Erkekler nasıl göğüslerden hoşlanır?
Sağlığınızı tehdit eden 10 moda parçasıKadınların %73'ünün giysileri ve aksesuarlarına bağlı olarak sırt ağrıları yaşadığı araştırmalarla kanıtlanmıştır. Gardırobunuzdaki parçalar göründükleri kadar zararsız değiller.
Göğüslerinizi sıkılaştırmanın 5 yoluGöğüs sıkılaştırmak daha güzel olmak için istenir hep ancak unutulmamalıdır ki sağlık daima önce gelir. Sağlıklı ve doğal yollarla göğüsleri sıkılaştırabilmek için günlük hayatınızda yapabileceğiniz 5 şeyi listeledik.
Hamilelikte toksoplazma enfeksiyonu belirtileri ve önlemlerToksoplazma enfeksiyonu hamilelikte çok tehlikeli sonuçlara yol açabiliyor. Toksoplazma enfeksiyonu nasıl geçer, toksoplazma enfeksiyonundan korunmak için nelere dikkat etmek gerekir?
Tip 2 Şeker tedavi edilmezse neler olur?Tip 2 şeker hastalığı tedavi edilmezse hayat kalitesini düşürebilecek hatta ölümle sonuçlanabilecek ciddi komplikasyonlar görülebilir.
30 Mart günün menüsü (Sürpriz romantik sofra)Eşinize, sevgilinize sürpriz yaparak romantik bir sofra hazırlamak ister misiniz? 30 Mart günün menüsü ile harika yemekler hazırlayabilirsiniz. Romantik bir sofraya koyabileceğiniz en güzel lezzetler 30 Mart günün menüsü ile sizinle. İşte 30 Mart günün menüsü…
Terleyince yağ yakılır mı?Spor yapıp terleyen hemen herkesin aklında aynı soru var. Terlemek yağ yakmayı sağlar mı?
Düğün öncesi bu testleri mutlaka yaptırınİç Hastalıkları Uzmanı Dr. M. Nafiz Karagözoğlu, düğün öncesi yapılması gereken sağlık taramalarının öneminden bahsetti...
Beraber büyütmeniz gereken bitkilerSebze veya çiçek ekerken farklı bitki kombinasyonları yaratarak, yetiştirdiğiniz sebze ve meyveleri daha verimli hale getirebilmeniz mümkün.
90'ların ünlü yıldızları şimdi nasıl görünüyor?Zaman şüphesiz hepimizden bir şeyler götürüyor. Peki 90'larda güzellikleriyle başımızı döndüren ünlü yıldızlar şimdi nasıl görünüyor?
1/10
Sonuçlar sizi oldukça şaşırtacak. Araştırmaya göre, erkeklerin hoşlandığı göğüs tipi tamamen boyutuyla alakalı değil. Uzmanlar, erkeklerin büyük ve yer çekimine yenik düşerek sarkmış göğüslerden ziyade şekilli ve diri göğüsleri tercih ettiğini ortaya çıkardı.

Slip elbiseye spor dokunuş