Özel davetlerden outdor kullanımına kadar farklı yelpazede saatlerin yer aldığı kış koleksiyonlarında yer alan ve insanların hayatlarının her anına hitap eden ürünler Ersa Saat ile, Türkiye’deki tüketicilerin beğenisine sunuluyor...
 
Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye temsilciliğini üstlenen Ersa Saat, Ferre Milano, Swiss Military, Tımberland, Pierre Cardin, Puma, Suunto markalarının 2016 Kış Koleksiyonlarını tanıttı.
13 Ocak’ta düzenlenen basın toplantısında, Ersa Saat’in Türkiye’ye getirdiği dünya markalarının özel davetlerden outdor kullanımına kadar farklı yelpazedeki saatlerinin yer aldığı birbirinden özel Kış Koleksiyonlarınıntanıtımı yapıldı.
 
30. yılını kutluyor
 
1986 yılından bu yana saat sektöründe faaliyet gösteren Ersa Saat olarak 2016 yılının, 30. kuruluş yıldönümlerini kutladıkları özel bir yıl olduğunu belirten Ersa Saat Pazarlama MüdürüPınar Baykal, “Ersa Saat olarak 30 yıldan bu yana Türk tüketicisini dünyanın önde gelen saat markalarının en yeni koleksiyonları ile buluşturuyoruz. Bundan sonra da tüm yeniliklerini ülkemize getirmeye devam edeceğiz” dedi.
 
FERRE MILANO:
 
Ferre Milano 2016 kış koleksiyonunda renkli kadranlar ve renkli kayışlar dikkat çekiyor. Lacivert bu sezonun trend rengi olarak göze çarparken hem kadranda hem de kayışta sıklıkla kullanılıyor. Yeşil, füme, kahverengi gibi renkli kadranların ön planda olduğu koleksiyon, metal ve deri kayış alternatifleri sunuyor. 
 
SWISS MILITARY: 
 
SwissMilitary 2016 kış koleksiyonunda deri, metal ve silikon kayış alternatifleri ile renkli kadranlar ve renkli kayışlar dikkat çekiyor. Koleksiyonda yer alan ranger serisi silikon kayışı ve renkli detayları ile dinamik ve sportif bir seri. Otomobil yarışı konseptinden esinlenerek hazırlanan Ace chronoserisi siyah, kahverengi, kırmızı deri kayış alternatifleri ile metal kayış alternatifine sahip. Airborne  serisi havacılık dünyasından ilham alınarak tasarlanırken deri eklemeli kanvas kayışa sahip.Arrowchrono serisi ise metal kayışın şıklığını mavi ve siyah renklerdeki kadran alternatifleriyle birleştiriyor.
 
TIMBERLAND:
 
Timberland2016 kış koleksiyonunda toprak renklerinin hakim olduğu, outdoor ve lifestyle modeller sunuyor. Koleksiyonun öne çıkan serisi barlett, maceralara sofistike görünümü ile eşlik ederken, Campton serisi ise, hem şehir hem doğa için tasarlandı. Koleksiyonda yer alan moringa serisi hasır kordonuyla dikkat çekerken, koleksiyonda renkli silikon kayışlı modeller fark yaratıyor.
 
PIERRE CARDIN:
 
Pierre Cardin 2016 kış koleksiyonuna, kadın saatlerinde taşlı modeller damga vuruyor. Koleksiyonda yer alan kadın ve erkek modellerinde deri ve metal kayış alternatifleri sunuluyor. 
 
PUMA:
 
Puma 2016 kış koleksiyonundaki Tritomic serisi Puma’nın Trinomic ayakkabısından esinlenerek tasarlandı. Koleksiyondaki bir diğer seriOptical Cardiacise kalp atış hızı ölçüm monitörüne sahip. Saatte özel ayarlar ile kişisel profil ve günlük training planı oluşturulabiliyor. 
 
SUUNTO:
 
Suunto, 2016 kış koleksiyonunda, performans, lifestyle ve outdoor olmak üzere üç farklı kategoride modeller bulunuyor.Performans kategorisindeki Quest serisi anlık nabız ölçümü, dinlenme süresi, hız ve mesafe ölçümü ve detaylı antrenman analizi özellikleri ile spor yapanlara hitap ediyor. Lifestyle kategorisindeki Essential serisi ise safir cam, altimetre, barometre, pusula, gün doğumu/gün batımı, fırtına alarmı gibi özelliklerine sahip. Koleksiyonun gps’lioutdoor saati Traverse ise doğa yürüyüşlerine özel olarak tasarlandı. Saat irtifa ve kat edilen mesafe gibi istatistiki bilgilerle ilerlemenizi takip etmenizi sağlama gibi özelliklere sahip.