29.12.2009 - 13:40 | Son Güncelleme: 29.12.2009-14:24 A-A+

Ertuğrul Özkök görevi bıraktı

Ertuğrul Özkök, son sözünü gözyaşları içinde tamamladı. Son sözleri ne oldu? Ertuğrul Özkök, 20 yıllık Hürriyet Genel Yayın Yönetmenliği'ne son noktayı az önce koydu. Toplantıda görevi bıraktığını açıkladı.Özkök, köşe yazarı olarak Hürriyet'te yazmaya devam edecek. Yeni genel yayın yönetmeni ise Ankara Temsilcisi Enis Berberoğlu. Az önce biten toplantıda Özkök'ün son sözleri ise "That was a good life" (Güzel bir hayattı) oldu.Son derece duygusal geçen toplantıda Özkök, bu sözü söyledikten sonra gözyaşlarını tutamadı.

Ertuğrul  Özkök'ün ardından Hürriyet yazı işleri gözyaşlarını tutamazken sözü Fikret Ercan aldı...Ercan, Özkök'ün içindeki muhabirlik duygusunun hiç ölmediğini, Amerika'dan dönüp hemen gazeteye gelip sayfalara baktığını, bu heyecanı diğer çalışma arkadaşlarına da aşıladığını, kendisiyle birlikte çalışmaktan büyük gurur duyduğunu söyledi...Bu sözler üzerine yazı işleri odasından çıkan Özkök, Hürriyet'in yazı işlerinin bulunduğu 2'inci kattan gözyaları ve alkışlarla uğurlandı...

Öte yandan, Ankara Temsilcisi Enis Berberoğlu'ndan boşalan koltuğa, Metehan Demir'in oturacağı öne sürüldü.

Etiketler
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.