Kayseri

Yerel Haber
08 Haziran 2015 - 16:29

ERÜ HALİL BAYRAKTAR SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU’NDA MEZUNİYET SEVİNCİ

IHA

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’ndan mezun olan 130 öğrenci mezuniyet belgelerini aldı.
ERÜ Sabancı Kültür Sitesi’nde düzenlenen mezuniyet töreninde Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’ndan mezun olan 130 öğrenci mezuniyet belgelerini aldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından törenin açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Doç. Dr. Demet Ünalan, öğrencileri başarılarından dolayı tebrik ederek, “2014-1015 eğitim öğretim finalinde toplanmış bulunuyoruz. Bütün öğrencilerimi eğitimlerini başarıyla tamamlamaları nedeniyle tebrik ederken, onların eğitimini aldıkları mesleklerinde profesyonellik hayatlarında başarılar diliyorum. Öğrencilerimizin öğrenim hayatı boyunca gerek mesleki bilgi gerekse hayata hazırlanma açısından donanımları kazanmalarında katkıları olan öğretim elemanlarımızın da bugün hasat günüdür. Onlar, bütün emeklerinin karşılığı olarak bugün topluma kazandırılmış insanlığın hizmetlerinde önemli roller üstlenecek genç, dinamik yüksek donanımlı birer profesyonel birey yetiştirmenin haklı gururunu hissetmektedirler” şeklinde konuştu. Erciyes Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Doğan ise böylesine mutlu günün gururunu yaşadıklarını belirterek, “Bugün alacakları belge sıradan bir belge değil. Mezuniyet belgesi yılların hakkedilmiş bir emeğin belgesi olarak takdim edilecek. Bu açıdan biz de gerek öğrencilerimizle gerek öğretim elemanlarımızla ve gerekse çok emeği olan ailelerle bu mutlu günün gururunu birlikte yaşıyoruz. Biz de bu günden onur duyuyoruz” ifadelerini kullandı. Yapılan konuşmaların ardından dereceye giren öğrencilere plaket ve hediyeleri takdim edildi. Dönem birincisi Dilber Aydoğan Yaş Kütüğü’ne çivi çaktı.
Törende mezun olan öğrenciler, mezuniyet belgelerini almalarının heyecanını yaşadı.

KayseriYerel Seçim Sonuçları

Kayseri Hava Durumu

16°CŞİMDİPAZARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.