Erzincan

Yerel Haber
19 Kasım 2014 - 17:19

ERZİNCAN AK PARTİ KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞINA SAMİME ÖZKER SEÇİLDİ

IHA

Erzincan AK Parti Erzincan Kadın Kolları Başkanlığında görev değişikliği yapıldı.
Erzincan AK Parti Erzincan Kadın Kolları Başkanlığını yürüten Nermin Yıldırım’ın yerine Samime Özker seçildi.AK Parti Erzincan İl Başkanlığında düzenlenen toplantıya AK Parti Erzincan İl Başkanı Burhan Çakır, Başkan Yardımcısı Selçuk Alıcı, Merkez İlçe Başkanı Tuna Güneş, Kadın Kolları Başkanı Samime Özker ve Kadın Kolları üyeleriyle partililer katıldı.
AK Parti Erzincan Kadın Kolları Başkanı Özker, makamları ve mevkilerin gelip geçici olduğunu baki olanın sadece yapılan çalışmalar olduğunu ayriyeten bunun bir bayrak yarışı olduğunu dile getirdi.
AK Parti Erzincan Kadın Kolları Başkanı Samime Özker açıklamasında; “Bir hafta önce Ak Parti Genel Merkezinde yapılmış olan mülakat sonucunda Erzincan Kadın Kolları Başkanlığına tevdi edilmiş bulunmaktayım. Bu görevi hakkıyla yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Kısaca sizlere kendimi tanıtmak istiyorum. İlkokulumu Atatürk İlkokulunda tamamladıktan sonra Orta ve Lise eğitimimi İmam Hatip’te tamamladım. Atatürk Üniversitesi Tarih Öğretmenliğini bitirdikten sonra Kars Kafkas Üniversitesi’nde yüksek lisansımı bitirdim. Ak Parti teşkilatında ise il yönetiminde ve sosyal işler başkanlığında görev aldım.Burada sizlerin karşısında da Kadın Kolları Başkanı olarak yer almaktayım.Bu bir bayrak yarışıdır ve şimdi bu bayrağı biz devraldık. Bizde arkadaşlarımla beraber en yüksek zirve noktalarına taşımak için nefesimiz ve gücümüzün yettiği kadar elimizden geleni yapacağız. Tarih göstermiştir ki makamlar ve mevkiler gelip geçicidir, baki olan ise burada yapılan çalışmalardır. Burada yapılan fedakârlıklar, ortaya koyulan güzel işlerdir. Bu bağlamda da partimizin kurucusu olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yine o görevi kendisinden teslim alan ve aynı zamanda Genel Başkanımız olan Prof. Dr. Sayın Ahmet Davutoğlu’na, Kadın Kolları Genel Merkez Başkanı olan Sayın Azize Sibel Gönül Hanımefendiye de teşekkürlerimi sunuyorum. Bu bağlamda da yeni yönetimde yer alacak olan, bu yönetim kurulunda çalışacak yeni bayan arkadaşlarımı da şimdiden teşekkür ediyorum. Dedi.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.