Erzincan

Yerel Haber
06 Aralık 2016 - 12:45

Erzincan Üniversitesi Öğrencilerinden Farkındalık Videosu

IHA

Erzincan Üniversitesi öğrencileri Dünya Engelliler Gününe dikkat çekmek için ’Hayat Bayram Olsa’ şarkısına çektikleri kliple farkındalık oluşturdular.
Erzincan Üniversite Rektörü Prof. Dr. İlyas Çapoğlu, akademik ve idari, personel ile öğrencilerin yer aldığı klipte ’Kalbini Engelleme’ sloganıyla engellerin kalpte olduğu mesajı verildi.
Erzincan Üniversitesi Toplumsal Duyarlı Gençlik Kulübü tarafından Dünya Engelliler Günü kapsamında, engellilere karşı farkındalık oluşturmak için ’Hayat Bayram Olsa’ şarkısına klip çekildi. Bir haftada hazırlanan ve değişik mekanlarda bir çok öğrencinin katılımı ile çekimleri yapılan klipte öğrenciler işaret dili ile sosyal mesaj verdi. ’Engelsiz bir dünya için sende adım at’ sloganı ile başlayan ve ’Aramızda engel yok. Engel siz olmayın. Engelleri kaldır, kalbini engelleme’ sloganı ile biten klipte ’Kalbini Engelleme’ sloganıyla engellerin kalpte olduğu mesajı verildi.
Klip sosyal medyada paylaşılmasının ardından yoğun ilgi gördü.

ErzincanYerel Seçim Sonuçları

Erzincan Hava Durumu

7°CŞİMDİCUMARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.