Kütahya

Yerel Haber
07 Ekim 2017 - 12:41

Esire Termal Turizm Merkezi'nde Bakım, Onarım Çalışması

IHA

Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde belediyeye ait Esire Termal Turizm Merkezi’nde bulunan 12 apart odada bakım, onarım ve mefruşat yenileme çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğu bildirildi.
Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, tesislerdeki apart odalarda başlatılan çalışmaların 1-2 gün içinde tamamlanacağını belirterek, ”Termal Turizm Merkezi’mizde bulunan 12 apart odanın ısıtma sistemleri ile 6 apart odanın tezgah ve dolaplarının yenileme, alçı, boya ve onarım çalışmaları yapılmaktadır. Amacımız termal tesislerimize tedavi amaçlı gelen hastalarımıza daha temiz, sağlıklı ve modern imkanlar sunmak. Kalsiyum, magnezyum sülfat, bikarbonat mineralleri içeren 51 derece sıcaklıktaki şifalı sıcaklarımız Romatizmal hastalıklarda, deri hastalıklarında, kas ve eklem ağrılarında, çeşitli kadın hastalıklarında ve içme kürleriyle de; böbrek taşı, mide-barsak sistemi, karaciğer safra kesesi hastalıklarında etkili olmasının yanında sedef hastalığına da iyi geldiği bilinmektedir” diye konuştu.(MA-EFE)

KütahyaYerel Seçim Sonuçları

Kütahya Hava Durumu

16°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.