17.02.2017 15:17 | Son Güncelleme:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. yeni bölüm fragmanı için geri sayım sürüyor. ATV ekranlarının fenomen haline gelen dizisi Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz'da Hızır Çakırbeyli'nin yeni planı ne olacak. İzleyiciler tarafından en fazla merak edilen konu ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Heyecanla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla Salı akşamlarına ismini yazdıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü için heyecan dorukta. Dizide Hızır yeni planlar peşinde....

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Tarık Ünlüoğlu’nun paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. bölümü ile 21 Şubat 2017'de Atv'de ekrana gelecek.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 57. BÖLÜM ÖZETİ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde Çakırbeyli kadınları Suzi tehdidi altındadır. Meryem evin erkeklerini korumak adına harekete geçer fakat Esra'nın yüzüğünü fırlatmasıyla tüm çabalar boşa çıkacaktır. Suzi'nin İlyas'ı ziyaret etmek için nihayet bir engeli kalmamıştır.

Hızır, Fahri'ye sıkılan kurşunlardan aleyhine el kaldıran masa üyelerini sorumlu tutar. Yine de planlarını yalnızca kendisini düşünerek yapmaz. Nitekim Hızır kaybederse herkes kaybedecektir. Silahlarını örgüte satıp O'nu devre dışı bırakmak isteyen Ercüment'i öldürme niyetindedir. İlk hamlesi Servet'in açgözlülüğünden faydalanarak Mert'e tuzak kurmak olur. Hızır ne kadar tehlikeli bir oyunun içinde olduğunun farkındadır. CIA ile restleşmeye hazırdır ve yanındakileri korumak adına planlarını açık etmez. İlyas bu aşamada devre dışı bırakıldığı için oldukça rahatsızdır. Bir taşla iki kuş vurma niyetinde olan CIA, Suzi üzerinden oyun kurarak Davut ve Nevzat'ı bitirmeyi amaçlar.

Masa üyelerinin Hızır'a olan öfkesi geçmemiştir; özellikle de Tipi'nin. Kan davasına dönen hikayenin sonu herkesi şaşırtacaktır.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0