06.12.2017 07:43 | Son Güncelleme:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 84. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83. bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Mürsel namlunun ucundayken hiç beklenmedik bir olay yaşanıyor. Mürsel'in tanıklığı olayın seyrini değiştirecek. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 84. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'nin heyecanla takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 84. bölüm için nefesler tutuldu. Dün akşam 83. bölümü ile ekrana gelen dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 83. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır'ın verdiği büyük sözden dönmesi Meryem'i derinden sarsar. İhanetinin bedeli olarak tüm kapılar yüzüne kapanan Hızır, o kapıları daha fazla zorlamak niyetinde değildir.Ceylan tüm bu olanların bir plan olduğunu düşünür ve bu haklı şüphelerini paylaşmak için soluğu bir bildiği olduğunu varsaydığı Ünal Kaplan'ın yanında alır.Büyük oyunun bir parçası olan Candan'ın arkasından çıkan isim ise şaşırtacaktır.

Hızır, Kara Mürsel'e ulaşma yolunda sessizce ilerlerken, etrafındakilerin ondan habersiz yaptığı icraatlarla çok ses çıkarmasından rahatsız olur.Ekrem ise Hızır'ın meşgul olduğu meseleleri fırsat bilerek masa üyelerini yanında tutmaya çalışır. Ticaretin aksatılmaması konusunda hem fikir olan masadakiler, Mürsel'i üstlerine salan güçlerin ekmeğine yağ sürmek istemediklerinden Ekrem'i dikkate alacaklardır.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0