10.10.2018 07:44 | Son Güncelleme:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da plan suya düştü! 111. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü ile herkesi ekran başına kilitledi. Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizide Hızır'ın planı yarıda kalıyor. Kozlar Muzi'nin eline geçiyor. Alpaslan mı İlyas mı? Hangisi ölecek? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'nin heyecanla takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. bölümü ile dün akşam izleyici karşısına çıktı. Dizide yine silahlar konuştu.

Yeni bölümü ile 16 Ekim Salı akşamı ekrana gelecek olan Eşkıya'nın 111. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. İşte son bölümde yaşananlar...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Parayla ikna edilemeyecek Hızır'ı sevdiklerinin canıyla yola getirmeye çalışan Muzi, hedefine koyduğu Çakırbeylileri bir bir ölümle yüzleştirmeye kararlıdır. Eğer bu yol da işe yaramazsa namlusunu, önünde duran Hızır'a doğrultup yolunu açacak, dostlarıyla ticaretine devam edecektir. İzzet ise Muzi'nin Ateş'le işbirliği içinde yaptığı suikastlardan rahatsızdır. Üzerine bir Çakırbeyli kanı sıçramasındansa uzlaşma yoluna gitmeyi tercih eder; fakat kendi kurallarıyla… Düşmanlık etmeden önce dost elini uzatmayı seçen Hızır'ın eli havada kalırken, İzzet de yeni ortaklıklarıyla ilgili tehditlerden nasibini alacaktır. Alparslan'ın birdenbire ortaya çıkan sevgilisini gerçekçi bulmayan Davut, yeğeninin seçimleriyle ilgili endişe duymaktadır. Bu yüzden şüphelendiği adamla ayarladığı görüşmede kendisine uyarılarda bulunarak, Alparslan'dan uzak durmasını ister. Bu sırada sevgili görümündeki koruma Meltem de Çakırbeylilerin akıllarına getirdikleri fakat dile getiremedikleri şüphenin gerçek olduğunun bilgisini verir. Dostlarından hiçbirine hainliği konduramayan Hızır'ın korktuğu başına gelmiştir. Düşmanlığı ortaya çıktığında herkesi derinden sarsacak olan Ateş'in yeni planları, O'nu dost bilenlerin yakın zamanda yıkımı üzerinedir.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 1Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy1