19.03.2017 13:45 | Son Güncelleme:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62. bölüm fragmanında Ünal'ın yeni strateji ne olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın heyecanla beklenen yeni bölümü bu akşam ekrana geliyor. Reytinglerdeki başarısıyla zirvedeki yerini koruyan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62. bölüm fragmanında Planları bozulan Serkan kendisine oyun kuranların peşini bırakmamakta kararlıdır. Ünal Kaplan yine stratejik davranarak masasındakileri öne atar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde ortalık karışacak. Hızır'ın planı ne, masadakilere ne olacak? Oyuncu kadrosu ve konusuyla Salı akşamları fenomen hale gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın her bölümü heyecanla bekleniyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62. bölüm fragmanı...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 62. BÖLÜM FRAGMANI

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 62. BÖLÜM ÖZETİ

Planları bozulan Serkan kendisine oyun kuranların peşini bırakmamakta kararlıdır. Ünal Kaplan yine stratejik davranarak masasındakileri öne atar. Karşı karşıya gelen iki büyük güç arasında kılıçlar çekilmiştir artık. Silah beklerken ölümle karşılanan örgüt üyelerinin arkasındakiler hesap sormak üzere ortaya çıkarlar.

Avni'nin başını çektiği bir plan kurulur. İlyas dahil tüm masa ve galeridekiler kapana kıstırılır. Şu sıralar herkesin amacı aynıdır; içerdeki hainlerin ortaya çıkması. Suzi'nin Amerika'ya gidişinin arkasındaki sebep, Avni ile CIA arasındaki bağlantıları çözmektir. Görevinden el çektirildiği bilinen Davut da aslında içerdeki hainler ortaya çıksın diye Serkan'ın gelişine göz yummuştur.

Arkasındaki güçlerle birlikte yok edilmek istenen Avni için Ceylan da kolları sıvar. Bu işlerin ortasında olan Ceylan ile ilgili taşlar da iyice yerine oturur. Ceylan'ın yapılan planlar dahilinde Avni ile buluşması Hızır'a büyük dert olur. Herkes bunu kıskançlık olarak algılar. Meryem de bu tehlikeyi ortadan kaldırmak için harekete geçer. Çakırbeyli hanesinde tüm bu olanların yanında Suzi rüzgarı da hala etkisini göstermektedir.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0