02.01.2018 09:29 | Son Güncelleme:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman? ATV'nin ilgiyle izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Salı akşamları yayınlanmaya devam ediyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. yeni bölüm detayları...

Salı akşamlarının bir klasiği haline gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, dün akşam yayınlanmadı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm neden yok?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

ATV'nin büyük ilgiyle izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. yeni bölümü dün akşam yayınlanması beklenirken, dizinin tekrarı yayınlanacağı kanalın yayın akışında görüldü. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünün yayınlanmama sebebi ise yılbaşı tatilinden dolayı olduğu tahmin ediliyor.

YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. yeni bölümü ile 9 Ocak Salı günü ATV'de kaldığı yerden devam etmesi bekleniyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı da önümüzdeki günlerde yayınlanacak.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır Çakırbeyli, Nevzat'ın ölümü üzerine planlar yaparken, Ömer'in işlerin daha da sarpa sarmasına neden olacak hamlesi hanede bomba etkisi yaratır. Nevzat'ın bu durumu lehine kullanabileceği aşikardır; fakat Hızır'ın, ailesi üzerinden bir pazarlık yapması söz konusu bile değildir. Bir an önce harekete geçme arzusunda olan Hızır, kimin yanında olacağını, kimin karşısında duracağını görmek için masayı toplar. Ünal Kaplan'ın Nevzat ile yaptığı görüşme masada etkisini gösterecektir. Dostlukların sorgulanacağı toplantının sonunda Çakırbeyliler kendilerini Nevzat'ın namlusunun ucunda bulurlar. Tüm bu yaşananlar ya bir sona ya da yeni bir dönemin başlangıcına neden olacaktır.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0