Cumartesi

13.01.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 13.01.2018-1:30

Etekler orta yolu buldu

“Uzun mu kısa mı?” ikileminde kalanların imdadına midi boy etekler yetişiyor. 2017-18 Sonbahar/Kış koleksiyonlarını etkisi altına alan bu trende şans vermekten çekinmeyin

Sitene Ekle

Ayşim Özgür - Moda - aysim.ozgur@milliyet.com.tr

Havalar soğuyunca, etek boyları da dert haline geliyor. Uzun eteklerin yağmurda çamurda kirlenme ihtimali çok yüksek. Mini etekler ise malum; özgüvenle taşımayı gerektiriyor ve insan kendini her zaman o kadar da iyi hissetmeyebiliyor. Neyse ki bir zamanlar sıkıcı bulunan orta boy etekler Alberta Ferretti’den Dior’a, Diane Von Furstenberg’den Victoria’a Beckham’a kadar pek çok farklı marka ve tasarımcının elinde yeniden şekillenerek bu sezonun gözdesi oldu. Üstelik her stile, yaşa ve vücut tipine hitap eden bir modeli mutlaka var. Desenlisi, renklisi, kat kat olanı, uçuşanı, vücudu saranı… Önerilerimize kulak verin, alışveriş listenize eklemekten çekinmeyin.   

Victoria’nın sırrı

Ünlüler dünyasında, orta boy etekleri stil imzası haline getiren bir isim varsa o da şüphesiz Victoria Beckham. Hem markası için hazırladığı koleksiyonlarda hem de kişisel stilinde sık sık bu boyu tercih eden tasarımcı özellikle düşük bel, pilili modelleri seviyor ve onları gömleklerle, trikolarla kombinliyor.


Etiketler: Victoria Beckham
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.