Etkinlik

“Vakko Özel Dikim Günleri” başlıyorVakko, yeni sezonda kendini daha özel ve ayrıcalıklı hissetmek isteyen erkekler için “Özel Dikim Günleri” düzenliyor.
"Atlantikli Yıllar" Enka sahnedeSerhat Kılıç ve Tuluğ Tırpan, Ahmet Ertegün "Atlantikli Yıllar" Konseri İçin Yarın Akşam Enka'da Sahneye Çıkıyor.
2017 Güzellik ve Bakım FuarıGüzellik ve bakım ile ilgili en yeni trendler, en yeni ve teknolojik ürünler 28. Güzellik ve Bakım Fuarı’nda...
MOİ Sahne’de 3-9 Nisan haftasıİstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne 3-9 Nisan haftası; birbirinden keyifli tiyatro oyunları, konserler ve sahne gösterileriyle dolu olacak.
Bay İfade dakikalarca alkışlandıTürkiye’nin dünya çapındaki motivasyon konuşmacısı Bay İfade Volkan Akay, geçtiğimiz cumartesi günü İstanbul’da sahne aldı.
Veliefendi’de festival coşkusuUluslararası At ve Binicilik Fuarı EQUIST İstanbul Horse Show, ziyaretçileri için hazırladığı özel etkinliklerle, fuarı festivale dönüştürecek.
Demirören İstiklal’de çok yönlü bir etkinlik alanı doğuyorSocial İstanbul tiyatrodan konsere, festivalden fuara birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapmaya olanak sağlıyor.
Dalin'le çocuklar için kendin yap projeleriÇocukların kendilerini eğlenerek geliştirebilmeleri ve aileleriyle kaliteli vakit geçirebilmeleri için, bebek bakımında lider marka Dalin, PACE Çocuk Sanat Merkezi ile birlikte “Dalin’le Birlikte Eğlence” projesini hayata geçiriyor.
Bay İfade 8 Nisan'da Antalya'daTürkiye’nin dünya çapındaki motivasyon konuşmacısı Bay İfade Volkan Akay 8 nisan’da Antalya’da sahne alacak.
Harika Matematik Sergisi ve Gezici Bilim Sineması Muğla ve Amasya’daHarika Matematik Sergisi ve Da Vinci Learning Gezici Sineması 20 – 24 Mart tarihleri arasında eş zamanlı olarak Muğla Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi ve Amasya Belediyesi Kültür Merkezi’nde çocuklarla buluşacak.
Vakko Esmod Moda Akademisi bahar dönemi eğitim programlarıGeleceğin moda endüstrisini yaratacak profesyonellerin yetiştirildiği Vakko Esmod Moda Akademisi’nde bahar dönemi eğitim programları kayıtları başladı.
Kaan Tangöze akustik solo performanıyla Babylon'daDuman grubunun solisti Kaan Tangöze akustik solo performansıyla Babylon sahnesinde hayranlarıyla buluşuyor.
Bay İfade 30 Mart'ta İzmir'deTürkiye’nin dünya çapındaki motivasyon konuşmacısı Bay İfade Volkan Akay 30 mart’ta İzmir’de sahne alacak.
Gizli Mekan Alancha !Parti Gurusu ilk yazısı ile okurlarıyla buluştu
Hem ruhumuzun hem kulaklarımızın pasını silmeye geliyorlarİlk albümleri “Ayağa Kalk” ile adından söz ettiren Merlyn, albüm tanıtım konserleriyle Monc Live Suadiye
Adamlar Babylon’daKendine özgün müzikleri ve sevilen tarzları ile yerel sahnenin aranan isimi "Adamlar" Babylon’da
'Güçlü Kadınlar' Dentro'daPsikolog Dj Cenk Erdem, Dünya Kadınlar Günü şerefine, şarkılarla güçlü kadınları bir araya getiriyor.
"Hoşgeldin Boyacı" tiyatroseverlerle buluşuyorErdal Özyağcılar, Berna Laçin ve Gözde Çetiner’in unutulmaz performansıyla sahnelenen "Hoşgeldin Boyacı” tiyatroseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.
Meat The Beetles müzikseverlerle buluşuyorMeat The Beetles, 5 Mart'ta KASEV yararına IF Performance Hall’da...
Parkfest'te muhteşem kadroGeçtiğimiz 2 sene boyunca 10.000'den fazla festivalcinin katılımıyla gerçekleşen Parkfest, bu yıl da açıkhavada harikalar yaratacak...
Nilipek ve Can Güngör Babylon’daAlternatif müzik sahnesinin iki ismi Nilipek. ve Can Güngör, 2 Mart Perşembe günü arka arkaya Babylon’a konuk oluyor.
Ayşe Arman 'cesur kadın'ı anlatıyorHer dönem adından bahsettirmeyi başaran gazeteci Ayşe Arman 1 Mart çarşamba günü Akasya’daki söyleşisinde casur kadın olmayı anlatıyor...
İki dev aynı sahnedeŞebnem Ferah ve MFÖ 01 Nisan 2017 Cumartesi aynı sahnede buluşturuyor!
Bale severler TİM Show Center’aSaint Petersburg Ballet Theatre (SPBT), yoğun istek üzerine 9-12 Mart tarihlerinde yeniden TİM Show Center’da bale severlere görsel bir şölen yaştacak.