Eurocup'ta rakipler belli oldu!

Türkiye'den 5 kulübün katılacağı FIBA Kadınlar Avrupa Kupası'nda 2017-2018 sezonu kuraları çekildi.

AA
04 Temmuz 2017 - 15:17 | Son Güncelleme: 04.07.2017 - 15:20 |
A+A-
Haberler » Skorer » Basketbol » Eurocup » Eurocup'ta rakipler belli oldu!
Almanya'nın Münih kentinde düzenlenen kura çekiminde 40 takım, dörderli 10 gruba ayrıldı.

Beşiktaş, Yunanistan'dan Olympiakos, Letonya'dan TTT Riga ve Polonya'dan Gorzow ile A Grubu'nda yer aldı.

Mersin Büyükşehir Belediyespor'un Enisey (Rusya), Good Angels ve Ruzomberok (Slovakya) ile B Grubu'nda karşılaşacağı turnuvada, Hatay Büyükşehir Belediyespor da Energa Torun (Polonya), ACS Sepsi-SIC (Romanya) ve FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nden elenecek bir takımla D Grubu'nda mücadele edecek.

Abdullah Gül Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi ise E Grubu'nda Polonya'dan Sleza Wroclaw ve elemelerden gelecek bir takımla karşı karşıya gelecek.
  
Kura çekiminin ardından oluşan gruplar şöyle:
 
A Grubu: Olympiakos (Yunanistan), TTT Riga (Letonya), Beşiktaş, Gorzow  (Polonya)
B Grubu: Enisey (Rusya), Mersin Büyükşehir Belediyespor, Good Angels,  Ruzomberok (Slovakya)
C Grubu: MBA Moskova, Spara&K M.R. Vidnoje (Rusya), Umea Udominate  (İsveç), Artego Bydgoszcz (Polonya)
D Grubu: Energa Torun (Polonya), Hatay Büyükşehir Belediyespor, ACS  Sepsi-SIC (Romanya), Avrupa Ligi'nden elenecek takım
E Grubu: Sleza Wroclaw (Polonya), Abdullah Gül Üniversitesi, İstanbul  Üniversitesi, Elemelerden gelecek takım
F Grubu: Aluinvent DVTK Miskolc, PEAC-Pecs (Macaristan), Rutronik  Stars Keltern (Almanya), Carolo Basket (Fransa)
G Grubu: Basket Landes (Fransa), Lointek Gernika Bizkaia, Spar  Citylift Girona (İspanya), VBW CEKK Cegled (Macaristan)
H Grubu: GDES Santo Andre (Portekiz), Nymburk (Çekya), Virtus Eirene  Ragusa (İtalya), Avrupa Ligi'nden elenecek takım
I Grubu: Reyer Venezia (İtalya), KP Brno (Çekya), 1880 Wasserburg  (Almanya), Elfic Fribourg (İsviçre)
J Grubu: Nantes Reze (Fransa), Uni Györ (Macaristan), Belfius Namur  (Belçika), Elemelerden gelecek takım
 
  
 
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
Etiketler: eurocup, basketbol
canlı skor
  • Erzurum BB-Ankaragücü20:00
  • Bursaspor-İstanbul Başakşehir20:00
  • Altınordu-Adana D.Spor19:00
  • Osmanlispor FK-Denizlispor19:00
  • Huesca-Real Sociedad22:00
  • VfB Stuttgart-F.Dusseldorf21:30
  • Sassuolo-Empoli21:30
  • Monaco-Nimes21:45
  • Colo Colo-Palmeiras03:45
Tüm maçlar için tıklayın
Cum.
 1X2 ...
04:45545
COLO COLO PALMEIRAS2.602.602.30
04:45546
BAHIA BOTAFOGO1.852.803.30
21:00102
BURSASPOR İSTANBUL BAŞAKŞEHİR3.503.201.65
21:00101
BŞB ERZURUMSPOR ANKARAGÜCÜ2.103.102.45
22:30104
SASSUOLO EMPOLI1.703.203.30
    İlginizi ÇekebilirX