Bilecik

Yerel Haber
09 Haziran 2015 - 17:12

EV HANIMININ ÇIKARDIĞI ŞİİR KİTABI İÇİN ŞİİR DİNLETİSİ

IHA

Bilecik İl Halk Kütüphanesi tarafından Güldenur Aktürk’ün “Gönlümün Sesi Vatan Sevgisi” isimli şiir kitabının tanıtımı için şiir dinletisi düzenlendi.
Bilecik İl Halk Kütüphanesi’nde düzenlenen şiir dinletisi hakkında açıklama yapan Bilecik İl Halk Kütüphanesi Müdürü Pınar Dengiz, Güldenur Aktürk’ün “Gönlümün Sesi Vatan Sevgisi” isimli şiir kitabının tanıtımı ve şairle söyleşi etkinliğinde buluştuklarını belirtti. Dengiz, “Kendisi ev hanımı. Kendi imkanlarıyla bastırdığı kitabını hem kamuoyunun tanımasını hem de gençlerimize kitap, şiir ve edebiyat sevgisini aşılamayı arzu ettik. Bir yazar nasıl kitap yazar, bir kitap nasıl ortaya çıkar hangi emeklerle bugünlere gelir biraz da bunu göstermek istedik” dedi.
Şiir kitabının sahibi ev hanımı Güldenur Aktürk ise, çok mutlu olduğunu belirterek, “Ben ev hanımıyım, yazdığım şiirleri kitaba dönüştürmeye karar verdim. Bugünde güzel bir katılım ile şiir dinletisi yapacağız. Katılanlara teşekkür ederim” dedi.
Konuşmanın ardından Güldenur Aktürk kendi hazırladığı şiirleri seslendirdikten sonra Bilecik İl Halk Kütüphanesi Müdürü tarafından kendisine hediye taktim edildi.

BilecikYerel Seçim Sonuçları

Bilecik Hava Durumu

15°CŞİMDİSALI
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.