Türkiye’nin en büyük mobil ticaret şirketi Trendyol, “Ev & Yaşam” kategorisinde satış trendlerini açıkladı. Buna göre, 2018 yılı Temmuz ayında Yemek Takımı ve Sofra & Mutfak ile Ev Tekstili öne çıkan alt kategoriler oldu. Aydınlatma Ürünleri ve Halı ise bu kategorilerde en çok ilgi gören ürünler arasında yer aldı.

 
Trendyol’un “Ev & Yaşam” kategorisinde 2018’in ilk 7 aylık döneminde geçen yılın aynı dönemine göre satışı en çok artan ürün grubu Ev Gereçleri oldu. Satışları 5 kat artan Ev Gereçlerini, satışları 2 kat artan Halı ve Kilim grubu takip etti. Ev dekorasyon ve Aydınlatma ürünlerinde ise yüzde 134 artış gerçekleşti. Sofra & Mutfak ürünlerinde yüzde 128 oranında artış olurken, Banyo ürünlerinde yüzde 117, Ev Tekstili’nde ise yüzde 94 oranında artış yaşandı.
 
Trendyol “Ev & Yaşam” kategorisinde yer alan yüzlerce ürünle müşterilerine şık ve modern dekorasyon seçenekleri sunuyor. Trendyol, evini yenilemek veya yeniden kurmak isteyen müşterilerine farklı marka ve fiyat seçenekleri ile keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Müşterilerinin evlerini güzelleştirmeye yardımcı oluyor.