Dünyaca ünlü markaların son dekorasyon trendlerinde de siyah-beyaz kontrastların hakimiyeti dikkat çekiyor. Trendlere göre mart ayında yaşam alanları, birbirleriyle zıt görünen ama uyum halinde olan iki rengin asaletiyle donatılacak.
addresistanbul'un mart ayı önerileri ise şöyle;

Mis En Demeure- Koltuk 

Fransız klasik mobilyalarına modernlik getiren Mis En Demeure siyah üzerine beyaz detaylı koltuğu ile yaşam alanlarında baş köşeye yerleşiyor. Ön ayaklarındaki altın rengi tekerlek detayı ise şıklığın yanı sıra ergonomiyi de evinize taşıyor.

Royal Marine - Tripod Abajur 

Tasarım ile aydınlatmayı buluşturan Royal Marine, siyah-beyaz uyumunun ışığa yansıdığı şık tasarımı ile favori abajurunuz olacak. Üzerindeki detayları ile ışığın yüksekliğinin ayarlandığı tripod özelliği abajura ayrı bir hava katıyor. 

New England- Puf 

Dekorasyonun ince dokunuşlarından olan puflar siyah ve beyazın birlikteliğini yansıtıyor. New England’ ın siyah üzerine beyaz detaylı puf’u uyum içindeki sadeliği sevenleri için ideal. 

Normann Copenhagen- Şekerlik 

Dekorasyonun tüm detaylarında hissedilen siyah-beyaz renk uyumu Normann Copenhagen- Nicholai Wiig Hansen tasarımı olan şekerlik ile kendini hissettiriyor. Zarif ve sade yapısı ile siyah-beyaz zıtlığını bütünselleştiren şekerlik detay sevenlerin yaşam alanlarında kendini gösterecek.

Loominology- Halı 

Tasarımı halı ile buluşturan Loominology siyah-beyaz uyumunu işlediği el dokuması halısı ile yaşam alanlarınızı süsleyecek. Siyah ve beyaz renklerini desenle buluşturan halı şıklığı ile size ilham verecek. 

Biscuit- Bebek Arabası 

Dünyaya çocukların gözünden bakan Biscuit, ergonomi ve konforu siyah-beyaz bebek arabaları ile buluşturuyor. Kendi tarzını ve modasını yaratan minik kahramanlar her zaman trend ve havalı…