Edirne

Yerel Haber
09 Şubat 2017 - 11:31

'Evlenirken Doğaya Da Bir Armağan Verin'

IHA

TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin Çoğal, TEMA Vakfının çiçekler, yapraklar, laleler, kuşlar ve orman gibi çeşitleri bulunan TEMA nikah ürünlerini, "Sevginiz bir ağaç gibi kök salsın" konseptiyle çiftlerin beğenisine sunduğunu duyurdu.
TEMA Vakfı, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda ‘Evlilik Dünyası Evlilik Hazırlıkları Fuarı’na katıldı. TEMA Vakfının fuarda TEMA nikah ürünleri ile tek STK olarak yer aldığına dikkat çeken TEMA Vakfı İl Temsilcisi Şirin Çoğal, "Sevginiz bir ağaç gibi kök salsın" konseptiyle çiftlere sunulan ürünler hakkında bilgi verdi.
TEMA Nikah Ürünlerinin davetiye, nikah kartı, ahşap magnet, ahşap kitap ayracı gibi ürünlerden oluştuğunu belirten Çoğal, "Ürünlerde kullanılan ağaç malzemenin tamamı sürdürülebilir orman yönetim ilkelerine göre yönetilen FSC sertifikasına sahip ormanlardan geliyor. FSC sertifikasına sahip ormanlarda ekosistem bütünlüğü, ağaç varlığı ve biyolojik çeşitlilik korunuyor. Evlenirken doğaya da bir armağan verin" diyerek çiftlere seslendi.
TEMA Nikah Ürünlerini tercih eden çiftler, TEMA Vakfı’nın Türkiye genelinde yürüttüğü çalışmalara kaynak sağlamış oluyor. Bu kapsamda TEMA Vakfının doğa eğitimleri, hukuksal ve yerel savunuculuk çalışmaları, doğal varlıkları ve biyoçeşitliliği koruma çalışmaları, kırsal kalkınma projeleri, bilimsel temelli doğa araştırmalarının hayata geçirilmesi gibi faaliyetlere destek sağlanıyor.

EdirneYerel Seçim Sonuçları

Edirne Hava Durumu

17°CŞİMDİPAZARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.