Evlenme teklifi ettiğini unuttu

Beynindeki kanama hafızasını kaybetmesine yol açan 33 yaşındaki adam, nişanlısına evlenme teklifi ettiğini unuttu.

Evlenme teklifi ettiğini unuttu
Kıyafet sorunlarına pratik çözümlerÇok sevdiğiniz bir kıyafetinizin ya da ayakkabınızın bir kusurunu fark ettiğinizde, artık onları kullanmaktan vazgeçersiniz. Sizin için bozulmuş fermuardan, lekeli ayakkabınıza kadar anında tamir edebileceğiniz teknik yöntemleri paylaştık.
Kuşburnu yağının az bilinen faydalarıKuşburnu yağı, kuşburnu bitkisinin çiçeklerinden ve çekirdeğinden çıkarılarak üretilir. Oldukça zahmetli bir şekilden elde edilen kuşburnu yağını, birçok ünlünün günlük cilt bakımında kullanır. İçerisinde bulunan besleyici vitaminler, esansiyel yağ asitleri ve fenoller sayesinde cildi besler ve kusursuz bir görünüm sağlar. Özellikle ünlü isimlerden Miranda Kerr, cildin yaşlanmasına karşı bu yağın çok faydalı olduğunu söylüyor. Eğer sizde cilt bakım rutininize bu yağı eklerseniz cildiniz eskisinden daha iyi olacaktır. İşte kuşburnu yağının az bilinen faydaları...
Yoga çocukları olumlu etkiliyorOkul çağındaki çocuklarda yapılan çalışmalar, yoga ve bedensel farkındalık egzersizlerinin hem fiziksel hem de zihinsel sağlığı iyileştirdiğini gösterdi.
Mide bulantısı nasıl geçer?Mide bulantısı çocuk yetişkin, kadın erkek farketmeksizin herkeste görülebilecek bir durumdur. Pek çok nedene bağlı olarak ortaya çıkan mide bulantısı günlük yaşamı olumsuz yönde etkiler. Peki mide bulantısına iyi gelenler nedir?
Kıymalı tepsi böreği tarifiSabahların ve beş çayının vazgeçilmez böreklerinden olan kıymalı tepsi böreği tarifini paylaşıyoruz. Lezzetine doyamayacağınız kıymalı tepsi böreği tarifini mutlaka denemelisiniz. İşte kıymalı tepsi böreği tarifi...
Yeşil Domates Tomatillonun bilinmeyen faydalarıYeşil tomatillo, geleneksel Meksika mutfağındaki bileşenlerden biridir ve küçük boyutuna rağmen, sağlığımız için çok miktarda yararlı besin taşır. Yeşil Yeşil Domates Tomatillonun sağlığımız açısından birçok faydası bulunmaktadır.
Eşinizin aldattığını nasıl anlarsınız?Eşinizin sizi aldattığını düşünüyor ve bunu anlamakta zorluk çekiyorsanız birazdan öğreneceğiniz bilgiler tam size göre. Araştırmalar sayesinde partnerinizin sizi aldattığını gösteren işaretlerin ne olduğunu biliyoruz.
Can Gox Performans Sokağı'ndaTürkiye’nin ilk sokak sahnesi Performans Sokağı 22 Eylül akşamı Can Gox’u ağırlıyor.
1/5
İngiltere'de Will isimli gazeteci, uzun zamandır birlikte olduğu  hayatının aşkı Amy'e bir kumsalda evlenme teklifi ettikten sonra beyin kanaması geçirince hafızasını kaybetti. Mirror'da yayınlanan habere göre 33 yaşındaki adam, Amy ile duygusal bir seramoniyle dünya evine girdi ancak düğününün çoğunu hatırlamayacağını söyledi. Amy ise, Will'in sadece "kabul ediyorum" dediğini hatırlamasının onun için yeterli olacağını ifade etti.
 

Baştan Ayağa Siyah