07.10.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 07.10.2017-2:30 A-A+

Evlilik teklifinin hikayesini anlattı

Kit Harington, sevgilisi Rose Leslie’ye yaptığı evlilik teklifinin biraz aceleye geldiğini ve işlerin planladığı gibi gitmediğini esprili bir dille açıkladı

Evlilik teklifinin hikayesini anlattı

‘Game of Thrones’un oyuncuları Kit Harington ve Rose Leslie, beş yıllık ilişkilerinin ardından geçtiğimiz haftalarda nişanlanmıştı. Ocak ayında Harington’ın evine taşınan Leslie, birlikteliklerini bir adım ileriye taşımış, sevgilisi de beklenen evlilik teklifini yapmıştı. ‘John Snow’, katıldığı bir TV programında teklifin detaylarını anlattı ve “İşler planladığım gibi gitmedi, biraz yüzüme gözüme bulaştırdım” dedi. Harington, şöyle konuştu: “Şehirden uzak bir yerde tatildeydik. Ertesi akşam mum ışığı ve çiçeklerin olduğu ortamda romantik bir teklif yapacaktım. Ancak yıldızların altında, şöminenin karşısında ve kırmızı şarabın etkisiyle, ‘Benimle evlenir misin?’ sözleri ağzımdan çıkıverdi. Bir anda dayanamadım.”

 
Etiketler
Bilgi YarışmasıDerya Büyükuncu hangi dalda bir sporcudur?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.