Ezgi Baylar'ın "Talat Bulut ve taciz" açıklaması neden önemli?

Talat Bulut son günlerin en çok konuşulan isimlerinin başında geliyor. Talat Bulut hakkında son dönemde çıkan 'taciz' açıklamasından sonra pek çok kişi konu hakkında açıklama yaptı. Olay büyüdü, büyüdü, büyüdü... Ve bugün enteresan bir gelişme daha yaşandı. Eski 'İşte Benim Stilim' yarışmacısı Ezgi Baylar açıklama yaptı.

Ezgi Baylar'ın "Talat Bulut ve taciz" açıklaması neden önemli?

Sakinliğiyle dikkat çekti

Ezgi Baylar'ın adını ilk olarak 'İşte Benim Stilim'in ilk sezonunda duyduk. İşte Benim Stilim All Star'da da yarışan Ezgi Baylar, kendi sezonunda öylesine başarılı bir grafik çizdi ki yarışmanın ikincisi oldu. Ayşegül Doğan'ından Ayşegül Balcı'sına birçok isim tartışmalarıyla gündeme gelirken Ezgi Baylar ise sakinliğiyle dikkat çekti.

Video attığını öne sürdü

İşte Benim Stilim bitti, Ezgi Baylar bu kez oyunculuğa merak saldı. Arka Sokaklar dizisinde rol aldı. Bugün ise sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi. Ezgi Baylar, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, Talat Bulut'un kendisine bir video attığını ve bu şekilde taciz ettiğini öne sürdü. Talat Bulut'un video mesajını silmesinden ötürü de "Keşke silmeseydiniz, ah" paylaşımında bulundu.

Kafalarda soru işaretleri var

Talat Bulut hakkında çok ama çok fazla konuşuluyor bu ara. Geçtiğimiz günlerde Molatik'te de bu konuya değinmiştik... Önemli olan adaletli davranılması ve ortada yanlış yapan kimse onun gerekli cezayı alması. Bahsedilen konu cinsel taciz. Önemli bir iddia. Karalama da olabilir. Gerçek de olabilir. Ama Talat Bulut hakkında Hande Ataizi'den tutun da Yasak Elma dizisinin kadın oyuncularına bu kadar çok kadın açıklama yapıyorsa o zaman ister istemez kafalarda soru işaretleri oluşuyor...

Durup bi' düşünmek gerekiyor

Ezgi Baylar'ın Talat Bulut hakkındaki taciz açıklaması neden önemli peki? Ezgi Baylar, evli, çocuklu, bir dönem televizyona damga vurmuş bir moda yarışmasının ikincisi bir isim. Bugüne kadar Ezgi Baylar hakkında en ufak bir uçuk habere rastlamadık. Yarışma programında bile sessiz olmasından ötürü politik bulundu. Ama hiçbir zaman kalp kıran bir tavrına ya da reyting amaçlı garip bir hareketine rastlamadık. Dolayısıyla, evet, Talat Bulut hakkında Ezgi Baylar gibi sakin bir kadın açıklama yapıyorsa... O zaman durup bir düşünmek gerekiyor...

 

twitter.com/mayksisman
instagram.com/mayksisman
youtube.com/mayksisman
can.sisman@milliyet.com.tr

 

 

 

Bu makaleye ifade bırak