05.01.2017 12:27 | Son Güncelleme:
Dış Haberler/milliyet.com.tr

Facebook'ta canlı yayında işkence

ABD’nin Chicago kentinde ikisi kız ikisi erkek 4 genç özel bakım gerektiren engelli bir genci kaçırıp işkence etti. Bir de korkunç olayı Facebook üzerinden canlı yayınladılar.

İnsanlık dışı bir olay… ABD’de yaşlarının 18 olduğu tahmin edilen 4 siyahi genç, beyaz özel ilgiye muhtaç durumda olan bir gence işkence ederek görüntüleri Facebook’tan paylaştı.

Korkunç görüntülerde genç yerde ağzı bantla kapatılmış, elleri bağlı, üstü başı yırtık içinde otoruyor. Gencin boynundan bir ip bağlayan gangasterler engelli genci boynundan çekip çeviriyor.  Gencin başında çeşitli yaralar olduğu görülüyor.  Yerlerde sigara küllerinin olduğu kayıt sırasında kızlardan birini sürekli sigara içtiği ve gencin başındaki yaralar üstünde sigara söndürüldüğü ihtimalini de akla getiriyor.

Kameraya sigara dumanı üfleyen genç kız ABD’nin yeni Başkanı Donald Trump’a sürekli küfür ediyor.  Zavallı genç art arda tekme ve yumruklar yiyor, bir bıçakla önce saçları ardındna kafa derisi kesilen gencin başında bıçakla daireler çizdikleri de görülüyor.

Yaklaşık yarım saat süren işkence geçtiğimiz Salı günü gerçekleşti. Ertesi gün polisin ele geçirdiği 4 kişi adam kaçırma suçundan gözaltına alındı. Polis genci bulduklarında özel bakıma muhtaç durumda olduğunu ve acilen hastaneye kaldırıldığını söyledi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor. 

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0