Teknoloji
06.03.2014 - 13:33 | Son Güncelleme: 06.03.2014-17:45

Facebook ve Google'a Yasak Geldi

Facebook ve Google bilgileriyle o siteye giriş yasaklandı!

Sitene Ekle
Facebook ve Google'a Yasak Geldi

Son yılların en hızlı üyelik oluşturma ve giriş yapma yöntemlerinden biri olan “Facebook ile bağlan, Google+ ile giriş yap” v.s özellikleri, artık Yahoo üzerinde kullanılmayacak. Google ile olan rekabetiyle bilinen ve internetin en eski ve en ünlü arama motorlarından biri olan Yahoo, bu zamana kadar kullanıcısını üyeliklerde veya girişlerde Yahoo kullanıcısı olmaya zorlamıyordu.

Daha öncesinde Google+ ve Facebook hesaplarıyla giriş yapılabilmesine olanak sağlayan Yahoo, erişebilirliğe sınır getirerek girişlerin yalnızca Yahoo kimliğiyle yapılabileceğini duyurdu. Daha önce Facebook ve Google üzerinden Yahoo servislerini kullanan kullanıcıların ise Bloke(engelleneceği) edileceği biliniyor.

Bu yeni erişilebilirlik yöntemi sayesinde sunduğu hizmetleri kullanıcılarına özel şekillendirebileceğini açıklayan Yahoo, ilk uygulanacak hizmet olarak ise Yahoo Sports Tournet Pick “EM”i belirlemiş.

 

Haberin galerisi için tıklayın.


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!


Yorum Yazın
Gönder
Kuzey Atlantik Paktı Örgütü'nün kısaltılmış yazılışı hangisidir?
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX