Kitap

06.11.2017 - 12:19 | Son Güncelleme: 06.11.2017-12:21

Fark Yaratan Bir Terapist Olmak

Ünlü psikolog Jeffrey A. Kottler’in yeni kitabı “Usta Terapist Olmak Üzerine” Sola Yayınları etiketi ile raflarda yerini aldı.

Sitene Ekle

Çok satan “Terapist Olmak Üzerine” adlı kitabın yazarı Jeffrey A. Kottler’in, Jon Carlson ile birlikte kaleme aldığı yeni eseri “Usta Terapist Olmak Üzerine” okurlarına, psikolojiye dair güçlü ve anlaşılır bir sunum yapıyor.

Kottler ve Carlson bu kitapta, yapılan araştırma çalışmaları içerisinde, usta bir terapistin yetkinliklerini incelemiş ve onlarca akademisyen, yazarın yanı sıra kendi tecrübelerini de içeren çok sayıda kaynak ve gözlemlerini kullanmışlardır.

Jeffrey ve Jon’un, terapistleri ve danışmanları usta olma yolunda motive etmek için rehberlik sunan ilgi çekici hikâyelerini doğrudan paylaştıkları cesur bir eser olan “Usta Terapist Olmak Üzerine”, hassas ve etkileyici görüşmelerin özelliklerini, dürüst, tarafsız ve mizahla birlikte aktaran önemli bilgilerle doludur.


"Şu Çılgın Türkler" romanının yazarı kimdir?
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX