MagazinRSS
05.09.2013 - 15:56 | Son Güncelleme: 05.09.2013-15:58

Fatih Harbiye 2. Bölüm 7 Eylül Fox Tv Ekranlarında Neriman ve Macit Arasında Gergin Anlar

Fatih Harbiye 2. bölüm neler olacak? Fatih Harbiye 2. bölüm 7 Eylül Fox Tvde. Fatih Harbiye Neriman ve Macit arasında gergin anlar yaşanır.

Sitene Ekle
Fatih Harbiye 2. Bölüm 7 Eylül  Fox Tv Ekranlarında Neriman ve Macit Arasında Gergin Anlar
Fatih Harbiye 2. bölüm neler olacak? Fatih Harbiye  2. bölüm 7 Eylül Fox Tvde. Fatih Harbiye   Neriman ve Macit  arasında gergin anlar yaşanır.
 
Macit’in, Neriman’a yakınlaşma çabası, Neriman’ın aklına Aslı’nın yaşadığı talihsiz olayı ve sonrasında yaşananları getirmiş, iyice paniğe kapılan Neriman, kendisini boğazın derin sularına bırakmıştır.
 
Teknede yaşanan olayların ardından Neriman ve Macit arasında son derece gergin anlar yaşanmaya başlar. Ailesine yalan söylemesinin verdiği üzüntü ile gecenin de tatsız sonuçlanması, Neriman’ın suçluluk duygusunun artmasına sebep olur. Tüm bu yaşananların yanında Şinasi ile olan ilişkisinde de karabulutlar gezmeye başlar.
 
Şinasi’nin, Konservatuardan arkadaşı olan Özlem ile yakınlaşması, Neriman’ı derinden yaralar. Neriman, ailesi ve Şinasi ile arasında yaşanan problemleri tam da çözmek üzereyken, Fatih’e gelen beklenmeyen misafir, durulan suların tekrardan dalgalanmasına sebep olacaktır.

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Atatürk'ün yatının adı nedir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.