TeknolojiRSS
12.04.2014 - 09:58 | Son Güncelleme: 13.04.2014-10:54

Fatih Harbiye 31. Bölüm izle (Fatih Harbiye son bölüm izle)

Fatih Harbiye heyecan dolu bir bölüm ile ekranlara geldi. Fatih Harbiye 31. Bölümde neler yaşandı? Mahir, Neriman'ın babasından istediği cevabı alabildi mi? Neriman başkasıyla mı evlendiriliyor? Fatih Harbiye 31. Bölümü tek parça olarak haberimizde izleyebilirsiniz. Fatih Harbiye yeni bölüm ve daha fazlası milliyet.com.tr'de. Fatih Harbiye dizisini tek parça olarak Milliyet.com.tr'den izleyebilirsiniz.

Sitene Ekle
Fatih Harbiye 31. Bölüm izle (Fatih Harbiye son bölüm izle)

Fatih Harbiye heyecan dolu bir bölüm ile ekranlara geldi. Fatih Harbiye 31. Bölümde neler yaşandı? Mahir, Neriman'ın babasından istediği cevabı alabildi mi? Neriman başkasıyla mı evlendiriliyor? Fatih Harbiye 31. Bölümü tek parça olarak haberimizde izleyebilirsiniz. Fatih Harbiye yeni bölüm  ve daha fazlası milliyet.com.tr'de. Fatih Harbiye dizisini tek parça olarak Milliyet.com.tr'den izleyebilirsiniz.

 

Fatih Harbiye 31. Bölüm / 12 Nisan Cumartesi 19.45
 
 
 
Faiz beyin karşısına çıkma cesaretini gösteren Macit, beklediği karşılığı bulamazken Neriman, endişe içinde babası ve Macit’in konuşmalarını bekler.  Emre’nin tavrı Şinasi’yi çileden çıkarırken, onu sakinleştirmek bu sefer Rüya’ya kalacaktır.
 
Neriman, babasının onu evlendirmek istediğini öğrenince panik içinde soluğu Gülter hanımın yanında alır.
 
Fatih Harbiye 31. Bölüm Fragmanı
 
 
 
Macit, tüm yaşananlar sonrası bir karar vermek zorundadır. Pelin, Macit’in kararı ile sarsılsa da yolundan vazgeçmeyecek gibi gözüküyor. Şahika, bir kez daha Pelin’in oyununa yardımcı olacaktır. 
 
Fatih Harbiye 31. Bölüm 2. Fragman
 

FATİH HARBİYE 30.BÖLÜM  İZLE

Faiz beyin kararı Gülter hanımı endişelendirmeye başlar. Neriman, yaşananlardan habersiz Macit'e olan duygularına engel olmaya çalışırken çok kötü günler geçirmektedir. Pelin, büyük bir sabır ve sükunet ile Macit'in kalbini kazanmak için her daim yanında olmaya çabalar. Gülter hanım, unutmak istediği geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalır. Bu sefer hesap sorma sırası Şahika'ya geçmiştir. Zehra, Rüya ile Şinasi'yi bir arada görmekten son derece mutlu iken, Nezahat, Asım'a bir şans daha vermeyi kabul edecek gibi gözüküyor.

 

Fatih Harbiye heyecan dolu bir bölüm ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Show Tv'nin sevilen dizisi Fatih Harbiye 30. Bölümde neler yaşanacak? Fatih Harbiye yeni bölümde Macit ve Neriman arasındaki buzlar eriyor mu? Fatih Harbiye 30. Bölüm fragmanı haberimizde. Fatih Harbiye yeni bölüm gelişmeleri milliyet.com.tr'de

Fatih Harbiye / 5 Nisan Cumartesi 19.45
 
Faiz beyin kararı Gülter hanımı endişelendirmeye başlar. Neriman, yaşananlardan habersiz Macit'e olan duygularına engel olmaya çalışırken çok kötü günler geçirmektedir. Pelin, büyük bir sabır ve sükunet ile Macit'in kalbini kazanmak için her daim yanında olmaya çabalar. Gülter hanım, unutmak istediği geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalır.
 
Bu sefer hesap sorma sırası Şahika'ya geçmiştir. Zehra, Rüya ile Şinasi'yi bir arada görmekten son derece mutlu iken, Nezahat, Asım'a bir şans daha vermeyi kabul edecek gibi gözüküyor.
 
Fatih Harbiye 30. Bölüm Fragmanı
 
 

Fatih Harbiye / 29 Mart Cumartesi 19.45

FATİH HARBİYE 29. BÖLÜM TAMAMINI KESİNTİSİZ İZLE

Macit, bulunduğu durumdan kurtulmak için şirkette var gücü ile çalışırken Neriman, yaşadıklarından dolayı tüm sevdiklerini kaybettiğini düşünmektedir. Şinasi’nin, sürekli Neriman’ın yanında olması Rüya’yı artık rahatsız etmeye başlamıştır.
 
Fatih Harbiye 29. Bölüm 2. Fragman 
 
 
 
Cihan, Neriman ve Macit’in buluşmasına vesile olmasından dolayı tedirginlik içindeyken Şahika, evine geri dönmemek konusunda kararlıdır. Faiz bey, Neriman’a olan güvenini iyice kaybetmiştir ve bu konu hakkında artık bir karar vermek zorunda kalacaktır.
 
Fatih Harbiye 29. Bölüm Fragmanı
 
 
 
 
Duydukları ile yıkılan Faiz bey, boynunu eğmek zorunda kaldığı için üzüntü içindeyken Cihan, ödemesi gereken bir borcu olduğunu hatırlamak zorunda kalır.
 
Fatih Harbiye 28. Bölüm Fragmanı
 
 

 

Fatih Harbiye / 15 Mart Cumartesi 19.45
 
Neriman, Macit'in yaşattığı hayal kırıklığının yanında, Faiz beyin öfkesinin yatışıp, Kendisine makul davranmasının altında ezilir.
 
 
Henüz olayın şokunu atlatamayan Neriman, babasına durumu nasıl açaılayacağının derdine düşer. Macit, kendisini doğru ifade etmek için Neriman'a ulaşma çabaları içindeyken, Pelin intikamını almış olmanın verdiği zafer coşkusu içindedir.
 
Şahika, kendi çıkarları için Neriman'a sırtını dönmeye karar verir. Neriman yüzünden yeniden dağılan Şinasi, bu sefer Rüya'yı gerçekten kızdıracak gibi gözüküyor.
 
Fatih Harbiye 27. Bölüm Fragmanı
 
 
Fatih Harbiye / 8 Mart Cumartesi 19.45
 
Neriman, babasının güvenini geri kazanmak için elinden ne geliyorsa yapmaya kararlıdır. Kızı için endişelenen Faiz beyin, öfkesini geçiren ise her zaman ki gibi Gülter hanım olur.
 
 
Macit, ailesine vermiş olduğu sözün sonuçlarını düşünürken, bunu Neriman’a nasıl anlatacağı hakkında endişeler yaşamaya başlar. Neriman, saf ve temiz duygularla büyüttüğü aşkını kendi dünyasında doludizgin yaşarken, Macit son kez bir karar vermek zorunda kalır. 
 
Fatih Harbiye 26. Bölüm Fragmanı
 
 

FATİH HARBİYE SON BÖLÜM 25. BÖLÜM TAMAMINI İZLE

Rüya gibi başlayan gün, Macit ve Neriman için kabusa dönüşmek üzeredir. Macit, babasının kalp krizi geçirmesi ile altüst olurken, Neriman da babası tarafından çıkmazlara sürüklenmektedir. Macit ve Neriman aşkları için ailelerine direnmek zorunda kalırlar. Önlerine çıkan engeller, aşılmaz birer duvar olacak gibi gözüküyor. Pelin, aşk ve en az aşk kadar güçlü olan intikam duygusu içindeyken, eline geçen fırsatları değerlendirmek için sonuna kadar gitmeye kararlıdır.
 

Geçen bölüm, Duygu Neriman’a ailesinin anı defterini getirdi. Neriman, geçmişin resimlerini görünce çok duygulandı. Babası, Faiz Bey pek de memnun olmadı. Duygu zahmet etmiş, getirmiş dedi. Duygu yüz üstü çeker gitti.

Macit, kötü bir kabus gördü, Neriman kendisini görmezlikten geldi, Şinasi ile sarıldı ve el ele tutuşarak gitti. Bu kötü rüyadan kan ter içinde uyandı.

İnci Hanım, kocası Kerim Beyin şirketi kaybetmek üzere olduğu haberini, ne bana nede oğluma söyleme. Kerim Bey, bir an önce Pelin ile Macit’in evlenmesini sağlamak zorundasın, başka hiçbir şansımız yok, bu evlilik mutlaka olacak.

Macit, kahvaltı sofrasına gelir. Hiçbir şey yemez, benim çıkmam lazım. Tam o sıra Pelin gelir, kendisinin şirketin tanıtım kreasyon çekimlerini getirir, gösterir. İnci hanım ve Kerim Bey çok beğenir, Macit sadece başarılı, bu senenin kreasyonunu sen taşıyabilirsin, tebrik ederim, müsaadenizle der ve çıkar gider.

Gülter Hanım valizini toplarken Faiz Bey müdahale eder, gitmesini istemez, biz bir aileyiz, böyle zamanlarda toparlanmamız lazım.

Selim Beyin karısı Feyza Hanım şirketin muhasebecisinden durum hakkında bilgiler bir dosya ile alır. Kötü durumu kocası Selim Beyin suratına vurur. Ortağın Kerim şirketin içini boşaltmış, senin bir şeyden haberin yok.

Macit, arkadaşı Özgür’den bir konuda yardım ister. Özgür, Eda diye biriyle görüşür, istedikleri sürprizleri hazırlatır.

 

 

Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
Dünyanın ikinci büyük okyanusu hangisidir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX