MagazinRSS
20.09.2013 - 14:37 | Son Güncelleme: 20.09.2013-14:41

Fatih Harbiye 4. Bölüm 21 Eylül Cumartesi Fox'ta Neslihan Atagül - Kadir Doğulu

Fatih Harbiye 4. bölüm fragmanı fox'ta yayınlandı. Fatih Harbiye 4. bölüm fragmanı çıktı. Fatih Harbiye yeni bölüm ne zaman? Fatih Harbiye dizisi Fox ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor.

Sitene Ekle
Fatih Harbiye 4. Bölüm 21 Eylül Cumartesi Fox'ta Neslihan Atagül - Kadir Doğulu
 
Fatih Harbiye 4. bölüm fragmanı fox'ta yayınlandı. Fatih Harbiye 4. bölüm fragmanı çıktı. Fatih Harbiye  yeni bölüm ne zaman? Fatih Harbiye dizisi Fox ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor.
 
Fatih Harbiye 4. Bölüm 21 Eylül Cumartesi Fox'ta Neslihan Atagül - Kadir Doğulu
Fatih Harbiye'de davetsiz misafir olarak mahalleye gelen Macit, Fatih’te sert rüzgarların esmesine sebep oldu. Güven problemi yaşayan Şinasi, Neriman’ı kendisinden uzaklaştırmaya başlar. Kafası karışık olan Neriman, Şinasi’nin baskılarından bunalmıştır. Aynı durum Pelin ve Macit arasında da yaşanmaktadır.
 
Duyguları karışık olan Macit de, Pelin’in sürekli baskısı altında iyice sıkılmıştır artık. Aslında tüm bu yaşananlar Macit ve Neriman’ ı daha çok birbirlerine itmeye başlar. Kerim Arca, yeni kuracakları şirketin başına Macit’i geçirmeyi düşünürken, Selim bey tarafında gelen farklı teklif tüm dengelerin değişmesine sebep olur.
 
Fatih Harbiye'de Bu arada, Neriman, kendisi ve ailesi için çok değerli olan bileziğini kaybettiğini fak edince panik yaşar. Kimseye belli etmeden durumu çözmeye çalışırken, Fahriye verdiği fikir ile Neriman’ın planlarını tamamen değiştirecektir.
Macit'in kapısına giden Neriman bileziğini ister. Fakat Macit'in bir şartı vardır. Bileziği nerede düşürdüyse ordan gelip almasını ister. Yani onu tekneye davet eder. 
 
Fatih Harbiye 4. bölümde neler yaşanacak? Fatih Harbiye 4. bölüm şimdiden merakla bekleniyor...

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Hangisi hukuk kurallarının yaptırımlarından değildir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.