Fenerbahçe'nin basketbolda yeni sezon hazırlıkları sürüyor

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı'nın hazırlık dönemindeki son yurt dışı etabını oluşturacak Pavlos Giannakopoulos Turnuvası'nın maç programı açıklandı.

08 Eylül 2018 - 12:20 | Son Güncelleme: 08.09.2018 - 14:51 |
A+A-
Haberler » Skorer » Basketbol » Beko Basketbol Ligi » Fenerbahçe'nin basketbolda yeni sezon hazırlıkları sürüyor
Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre Fenerbahçe,  turnuvanın ilk maçında 27 Eylül Perşembe günü Maccabi FOX ile mücadele edecek.
 
Sarı-lacivertliler, bu maçtan alınacak sonuca göre, 28 Eylül Cuma günü  Panathinaikos-Khimki mücadelesinden gelecek ekiple final veya üçüncülük maçı  yapacak.
 
Sezon hazırlıklarına 3 Eylül tarihinde İstanbul'da başlayan  Fenerbahçe, 14 Eylül Cuma gününe kadar çalışmalarını burada sürdürecek.
 
Aynı gün Cagliari'ye geçecek sarı-lacivertliler, hazırlık programı  kapsamında Cagliari, Zadar ve Atina'da turnuvalara katılacak. Fenerbahçe, ilk  resmi müsabakasına ise 3 Ekim Çarşamba günü Anadolu Efes ile oynanacak  Cumhurbaşkanlığı Kupası karşılaşmasıyla çıkacak.
 
Fenerbahçe'nin yurt dışı hazırlık dönemindeki detaylı maç programı ise  şöyle:
 
Cagliari maç programı:
15 Eylül Cumartesi: 19.00 Fenerbahçe-Limoges
16 Eylül Pazar (final ya da üçüncülük maçı): 17.00 ya da 19.00 Olimpia Milano veya Dinamo Sassari
18 Eylül Salı: 21.30 Fenerbahçe-Dinamo Sassari
 
Zadar maç programı:
21 Eylül Cuma: 18.30 Fenerbahçe-Maccabi FOX
22 Eylül Cumartesi: 21.30 Fenerbahçe-Olimpia Milan
23 Eylül Pazar: 16.30 Beşincilik maçı, 19.00 üçüncülük maçı, 21.30 final maçı
 
Atina maç programı:
27 Eylül Perşembe: 18.30 Fenerbahçe-Maccabi FOX
28 Eylül Cuma (final ya da üçüncülük maçı): 18.00 ya da 20.30 Panathinaikos veya Khimki Moskova 
 
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
canlı skor
Şu an oynanan maç bulunmamaktadır.
Tüm maçlar için tıklayın
Çar.
 1X2 ...
21:00451
MOL VIDI UJPEST1.553.304.00
22:45452
BRISTOL ROVERS BARNET1.254.007.00
22:45453
HARTLEPOOL GILLINGHAM3.603.201.65
23:10455
GIMNASIA LA PLATA SAN MARTIN SJ1.653.103.75
02:00457
SANTOS BOTAFOGO1.653.203.60
İlginizi ÇekebilirX