Fenerbahçe otobüsüne saldırı!

Sarı-lacivertli kafileyi taşıyan otobüs, stada giderken taşlı ve sopalı saldırıya uğradı. Aracın çeşitleri yerlerinde ezilmeler olduğu öğrenildi.

12 Ağustos 2017 - 20:59 | Son Güncelleme: 12.08.2017 - 23:49 |
A+A-
Haberler » Skorer » Futbol » Süper Lig » Fenerbahçe otobüsüne saldırı!
Spor Toto Süper Lig’in ilk haftasında Fenerbahçe deplasmanda Göztepe ile karşı karşıya geliyor. 
 
Sarı-lacivertli kafileyi taşıyan otobüs, stada giderken taşlı ve sopalı saldırıya uğradı. Aracın çeşitleri yerlerinde ezilmeler olduğu öğrenildi. 
 
Bornova  Stadı’ndaki Göztepe  - Fenerbahçe maçı saat 21:45’te seyircisiz oynanacak. Karşılaşmayı Yaşar Kemal Uğurlu yönetecek. (Ajansspor)
 
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
canlı skor
  • Helsinki-Vikingur19:00
  • Valletta-Kukesi19:00
  • APOEL Nicosia-Suduva20:00
  • Malmo FF-Drita20:00
  • Hapoel Beer Sheva-Flora Tallinn20:00
  • TNS-Shkendija 7921:00
  • Videoton FC-Dudelange21:15
  • R.S. Belgrad-FK Spartaks21:30
  • Crusaders-PFC Ludogorets Razgrad22:00
Tüm maçlar için tıklayın
Sal.
 1X2 ...
15:35404
CHONGQING LIFAN CHANGCHUN YATAI2.003.002.70
15:35406
SHANDONG LUNENG SHANGHAI SIPG2.403.002.20
15:35407
TIANJIN QUANJIAN GUANGZHOU R&F1.953.202.70
16:00408
TOM TOMSK FAKEL VORONEZH1.703.003.60
18:00413
TYUMEN BALTIKA KALININGRAD2.802.702.10
İlginizi ÇekebilirX