19.06.2017 - 08:48 | Son Güncelleme: 19.06.2017-8:49 A-A+

Festival kadrosu belli oldu

Bu sene 9 Eylül’de Kilyos’ta herkesi müziğin gücü altında birleştirecek Babylon Soundgarden’ın line-up’ı açıklandı.

Festival kadrosu belli oldu

Bu yıl ilk kez kamplı olarak gerçekleşecek festivalde Gorgon City, The Drums, Sevdaliza, Kadebostany, Whilk & Misky, Wax Tailor ve Hey! Douglas müzikseverlerle buluşacak. Babylon Soundgarden bu yılki müzik programıyla deniz kıyısında doğanın ve iyi müziğin keyfini sürmek isteyenlerle müziğin her tonunu buluşturuyor. Festivalde elektronik müzik ikilisi Gorgon City, Amerikalı enerjik surf rock ekibi The Drums, elektronik, grime ve avangart projeleriyle tanınan İran asıllı Sevdaliza sahne alacak. Kadebostany ise pop kültürünün sınırlarını zorlayacak yeni albümleri “Monumental” ile müzikseverlerle bir araya gelecek. Geleneksel enstrümanları minimal elektronik altyapılarla bir araya getiren ikili Whilk&Misky, Wax Tailor da Babylon Soundgarden’ın programında yer alacak isimlerden bazılarını oluşturuyor.

Babylon Soundgarden’dan bir gün önce festival alanına çadır kurabilecek katılımcılar 10 Eylül sabahına kadar kendilerine özel DJ performanslarıyla festivalin ruhunu doyasıya yaşayabilecek. Katılımcılar, deniz, kum, güneş ve yemyeşil doğanın enerjisine karışarak yaza veda edecek.

Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.