02.01.2018 11:17 | Son Güncelleme:

Fİ Çİ 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Fİ Çİ 7. yeni bölüm izleyenler tarafından heyecanla bekleniyor. Çİ yayınlanan son bölümde nefes kesen sahneler izletti. Bilge yeni bölümde ne yapacak? Can Manay'a gördüklerini söyleyecek mi? İşte Çİ 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun cevabı...

Fİ'nin ikinci sezonu olan Çİ yeni bölüm heyecanla bekleniyor. Çİ izleyenler son bölümde Deniz ve Duru'nun yakınlaşmasıyla şok oldu. Bu durumu gören Bilge yeni bölümde neler yapacak merak ediliyor. Çİ 7. yeni bölümde neler olacak? Çİ yeni bölüm ne zaman?

Çİ 7. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Çİ 6. bölümüyle PUHU TV'de yayınlandı. Çİ yeni bölümde neler olacağını merak eden izleyici Çİ 7. yeni bölüm fragmanı arayışında. Fakat Çİ 7. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Çİ 6. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çİ 6. bölümüyle izleyenlere heyecan dolu anlar yaşattı. Çİ 6. bölümde Duru, Ece ile Deniz'in yakınlaşmasını öğrendi ve Ece'den intikam almaya çalıştı. Ece'nin dansta başarısızlığını, gizlice videoya aldıran Duru, sosyal medyada Ece'yi yine rezil etti. Buna daha fazla katlanamayan Ece, dans grubundan ayrıldı ve sinirle oradan uzaklaştı. Ardından Ece'nin trafik kazası haberi herkesten önce Duru'yu üzdü. Ece ölecek mi sorusu izleyicinin soruları arasına girdi. Çİ 6. bölümde Özge ve Sadık'ın arasındaki bağı anlayan izleyecinin ise yüzü güldü. Çİ yayınlanan son bölümde Duru ve Deniz'in ansızın yakınlaşması ise bölüme damga vurdu. Duru'yu sürekli gizli kameradan izleyen Can Manay bu yakınlaşmayı Eti'nin gelmesiyle izleyemez. Fakat, Can Manay bu yakınlaşmayı göremesede, en yakınında olduğu kişi bu yakınlaşmayı hiç beklenmedik anda görür. O isim Bilge'dir... Bilge yeni bölümde neler yapacak? Can Manay'a bu durumu söyleyecek mi? Söylerse Can Manay nasıl bir tepki verecek... Çİ izleyenler 7. yeni bölümü heyecanla bekliyor!
 

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 4Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy6