18.02.2018 11:49 | Son Güncelleme:

Çİ 9. bölümde neler yaşandı? Fİ Çİ 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çİ 10. bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Çİ yeni bölümde neler olacak? Cinayet zanlısı olarak aranan Can Manay yakalanacak mı? Çİ serisinde heyecan dorukta. İşte Çİ yeni bölüm ayrıntıları haberimizin devamında...

'nin ikinci sezonu olan Çİ yeni bölümü sabırsızlıkla bekleniyor. Çİ 9. bölümde olanlar izleyiciyi hayrete düşürdü. Peki Çİ 10. yeni bölüm ne zaman? Fİ Çİ 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fİ Çİ 10. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Fİ Çİ 10. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz. 

Fİ Çİ 10. BÖLÜM NE ZAMAN?

Fİ Çİ 10. yeni bölüm yayın tarihi henüz belli değil. Dizinin yayın tarihi belli olduğunda haberimizin içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Fİ Çİ 9. BÖLÜMDE NELER OLDU? 

Fİ Çİ 9. bölümde, yangının ortasında baygın kalan Can ve Duru kurtuldu. Yangında Duru'nun bacağı yaralanırken, Can ise ufak yaralarla kurtuldu. Çocukluğundan beri sevilmediğini ve sevginin ne olduğunu bilmeyen Can, Duru'ya duygusal bir konuşma yaptı. Duru ise ayağından dolayı yalnız kalmak istemediğini dile getirdi. Bu durum ise Can'ın hoşuna gitti. Daha sonrasında ayağının daha iyi olduğunu fark eden Duru, kaçma planı kurdu. 

Kaza yapan Özge ise hastanede yattığı sırada televizyondan Sadık'ın öldüğü haberini aldı ve hastaneyi terk ederek Can'ın yanına gitti. Duru'yu yalnız bırakıp, Özge'nin yanına inen Can, Özge tarafından küçük bir saldırıya uğradı. Bu sırada odada yalnız kalan Duru, kaçma planını hızlandırdı ve Can'ın arabasının anahtarlarını alarak otelden uzaklaştı. Otel görevlileri ise Can'a bu durumu haber verdi. Can ise Duru'nun peşine koyuldu. Duru, ilk soluğu annesinin yanında aldı fakat beklemediği bir olay yaşadı. Ve annesinin yanından da ayrılmak zorunda kaldı.

Özge ise eve geldiği sırada kapının çalmasıyla telaşlandı. Dikkatlice kapıyı açarak şaşkınlığa uğradı. Kapıda saksıda duran bir çiçek vardı ve bu saksının içinde Can'ın eski sevgilisini yüksekten attığı görüntüleri vardı. Bunu gören Özge mutluluktan havaya uçarak Sadık'ın ölmediğini anladı. Ve o görüntü kayıtlarıyla hemen kanala giderek, kayıtları yayına koydu. Böylelikle Can Manay'ın gerçekte kim olduğunu herkese duyurdu.

Yurtdışından gelen Deniz ise dans okuluna uğrayarak kötü haberi aldı. Dans gösterisinin iptal olduğunu ve Duru'nun sakatladığını duyan Deniz çok üzüldü. 

Can ise Duru'yu ararken ilk soluğu Deniz'in yanında aldı ve Deniz'e hesap sordu. Deniz ise Duru'nun nerede olduğunu bilmediğini ve onun başına kötü bişey gelirse Can'ı öldüreceğini dile getirdi.

Daha sonra Duru, Deniz'e ulaşmayı başardı ve nihayet bir araya geldiler. Can'dan şikayetçi olan Duru, Deniz'le birlikte polis aracına binerek oradan uzaklaştı. Can ise arkalarından bakakaldı. Bir cinayet zanlısı olarak aranan Can Manay yeni bölümde yakalanacak mı? merak konusu...

Bu habere ifade bırak
  • 3Mutluyum
  • 2Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 2Üzgünüm
Toplam Oy9