Gündem
09.11.2017 - 17:40 | Son Güncelleme: 10.11.2017-18:05

Çi ilk bölümü ile dün akşam ekrana geldi! Fi yeni sezonu başladı...

Fi dizisinin yeni sezonuna Çi adıyla devam ediyor. İzlenme rekorları kıran Fi'nin devamı Çi, 1. bölümüyle Puhu TV'de dün akşam ekrana geldi. İşte Çi dizisinin ilk bölümünde yaşananlar...

Sitene Ekle

Merakla beklenen Fi dizisi ekranlara yeni sezonuyla geri döndü. İzlenme rekorları kıran dizi yeni sezonuna Çi adıyla devam eden dizinin ilk bölümü dün akşam Puhu TV'de izlendi. 

Fİ SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Eti herkesten sakladığı yatalak babasının yanına gider, ölüm döşeğinde olan babasını kendi elleriyle öldürür. Bunu neden yaptığı ise henüz bilinmemektedir. Can Manay aldığı yara ile evini satma kararı alarak ortadan çekilme kararı alır. Kanaldaki bütün ekibinin işine son veren Can Manay, herkese büyük bir şok yaşatmıştır. Bunu kabullenemeyen Bilge ise Can Manay'ın yanına gitmeye karar verir ve ona ulaşır.

Can Manay'a yardımcı olmak istediğini kabul ettiren Bilge, diğerlerinden farklı olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır. Duru ise Deniz ile çalkantılı dönemden geçmeye devam eder. Yıl sonu dans gösterisinde baş dansçı olan Duru ise ateşle oynamaktadır. Ceren ile arasındaki Can Manay krizi patlak verdikten sonra dans okulundaki herkesle arası açılmıştır 


Bilgi Yarışması"Eğreti Gelin" filmindeki rolüyle en iyi kadın oyuncu ödülü kime aittir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    İhtiyaçları devlet tarafından temin olunan rütbesiz askerlere ne ad verilir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX