03.05.2017 10:24 | Son Güncelleme:

Fi'nin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? (7,8,9. bölüm fragmanları)

Fi dizisinin yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Üç bölüm birden yayınlayacak olan Fi dizisi için nefesler tutuldu. 7,8,9. bölüm fragmanlarını PUHU TV'de erişime açan dizinin yeni bölümleri 19 Mayıs'ta yayınlanacak.

İnternet üzerinden yayınlanan Fi dizisinin yeni bölümleri heyecanla bekleniyor. Üç bölüm birden yayınlayan Fi dizisinin 7-8-9. bölümleri 19 Mayıs'ta izleyici karşısına çıkacak. Dizinin fragmanları ve bölümleri PUHU TV'de...

Fİ DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Duru’yu elde etmek için yeni yollar deneyen Can, rotayı rakibi Deniz’e çevirir ve Kaya’ya onu araştırması talimatını verir. Duru ile arasındaki gerilim sürerken, sunduğu ilginç bir ortaklık teklifiyle de Deniz’in hayatındaki yerini sağlama alır. Geçmişten gelen bir kadın ise Deniz ve Duru ilişkisinde yeni bir sınav olacaktır.

Duru ve Deniz ilişkisi, bitme noktasına gelir. Can sonunda aradığı fırsatı bulmuş, tam gaz zafere yürüdüğünü sanırken, kendisinin sakladığı sırrın izini süren Özge sonunda bir kanıta ulaşacaktır.

Duru ve Deniz’in aldığı kararla karnına sert bir yumruk yiyen Can, daha büyük oynaması gerektiğinin farkına varır. Bu kez Duru ve Deniz’i hayalleri ile vuracaktır. Can amacına giden yolda yeni planlarını hayata geçirirken, Özge de Can hakkında bilgi almak için Eti’nin karşısına çıkar.

Fİ DİZİSİ 7,8,9. BÖLÜM FRAGMANLARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 1Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy5