Filede 2. devre başlıyor

Voleybolda, Vestel Venus Sultanlar Ligi ile Efeler Ligi'nin 1. etap 2. devre maçları, hafta sonu start alacak.

AA
03 Ocak 2018 - 12:11 | Son Güncelleme: 03.01.2018 - 12:14 |
A+A-
Haberler » Skorer » Voleybol » Filede 2. devre başlıyor
Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından organize edilen ve  12'şer takımın, iki devreli deplasmanlı lig usulüne göre mücadele ettiği  liglerde, 1. etap 2. devre, 6 Ocak Cumartesi günü oynanacak maçlarla başlayacak.
 
Vestel Venus Sultanlar Ligi'nde Eczacıbaşı VitrA, Efeler Ligi'nde ise  Ziraat Bankası'nın liderliğiye tamamlanan 1. devrenin ardından 2. devre, 6  Ocak-25 Şubat tarihlerinde oynanacak.
 
2. devre sonunda ilk 8 takım, play-off çeyrek finaline yükselirken,  son 4 takım ise baraj etabı maçları oynayacak. Ayrıca 2. devre sonunda 1. sırada  yer alan ekipler, Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından düzenlenen  Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne 3. sıradan katılma hakkı kazanacak.
 
Liglerde 2. devre ilk hafta maç programı şöyle:
 
-Vestel Venus Sultanlar Ligi-
 
6 Ocak Cumartesi:
19.00 Nilüfer Belediyespor-Galatasaray (Cengiz Göllü)
 
7 Ocak Pazar:
14.00 Fenerbahçe-Bursa Büyükşehir Belediyespor (Metro Enerji)
15.00 İlbank-Beşiktaş (TVF Başkent)
16.30 Seramiksan-Çanakkale Belediyespor (Turgutlu Yıldırım Beyazıt)   
17.30 Eczacıbaşı VitrA-Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas  (Eczacıbaşı)
19.00 VakıfBank-Halkbank (VakıfBank Spor Sarayı)
 
-Efeler Ligi-
 
6 Ocak Cumartesi:
14.00 Maliye Piyango-TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik (TVF  Başkent)
14.00 Galatasaray HDI Sigorta-Arkas Spor (Burhan Felek)
14.00 Ziraat Bankası-Jeopark Kula Belediyespor (Kula)
 
7 Ocak Pazar:
14.00 İnegöl Belediyespor-Halkbank (İnegöl)
17.00 Afyon Belediyesi Yüntaş-İstanbul Büyükşehir Belediyespor  (Afyonkarahisar Atatürk)
 
9 Ocak Salı:
14.00 Beşiktaş-Fenerbahçe (Akatlar)
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
canlı skor
  • Zenit-Schalke 0414:00
  • İspanya-Bosna-Hersek21:45
  • SS Jeanne Arc Le Port-Besancon FC13:30
  • Sainte Genevieve-AS Sainte-Suzanne15:00
  • Versailles-AS Dragon15:00
  • Sarreguemines FC-Metz15:00
  • Auch Football-GFC Ajaccio15:00
  • Raon L Etape-Bourg en Bresse Peronnas15:00
  • US Salinieres Aigues Mortes-Marignane/Gignac FC15:00
Tüm maçlar için tıklayın
İlginizi ÇekebilirX