Finlandiya'nın aday kadrosu belli oldu

2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde A Milli Takım ile I Grubu'nda yer alan Finlandiya'nın aday kadrosu belli oldu.

29 Eylül 2017 - 15:10 | Son Güncelleme: 29.09.2017 - 15:13 |
A+A-
Haberler » Skorer » Futbol » Dünya Kupası Elemeleri » Finlandiya'nın aday kadrosu belli oldu
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Finlandiya'nın  6 Ekim Cuma günü deplasmanda Hırvatistan ve 9 Ekim Pazartesi günü ise sahasında  Türkiye ile yapacağı karşılaşmanın aday kadrosunun belirlendiği bildirildi.
 
Geride kalan 8 maçta 7 puan toplayabilen Finlandiya'nın gruptan çıkma  şansı bulunmuyor.
 
Teknik direktör Markku Kanerva tarafından belirlenen 23 kişilik aday  kadro şöyle:
 
Kaleci: Lukas Hradecky (Eintracht Frankfurt), Jesse Joronen (Horsens),  Anssi Jaakkola (Reading)
 
 
Defans: Niklas Moisander (Werder Bremen), Joona Toivio (Molde), Paulus  Arajuuri (Brondby), Juhani Ojala (Hacken), Sauli Vaisanen (SPAL), Juha Pirinen  (HJK Helsinki), Albin Granlund (Mariehamn)
  
Orta saha: Kasper Hamalainen (Legia Varşova), Tim Sparv (Midtjylland),  Perparim Hatemaj (Chievo), Rasmus Schüller (HJK Helsinki), Robin Lod  (Panathinaikos), Thomas Lam (Twente), Simon Skrabb (Norrköping), Glen Kamara  (Dundee), Pyry Soiri (Shakhtyor Soligorsk), Jasse Tuominen (BATE Borisov)
 
Forvet: Teemu Pukki (Brondby), Joel Pohjanpalo (Bayer Leverkusen),  Eero Markkanen (Dinamo Dresden)
 
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
Süper Lig'in 9. haftasında oynanacak olan Galatasaray - Fenerbahçe derbisini hangi takım kazanır? Anket Bitiş Tarihi : 22.10.2017





oy ver
canlı skor
  • Antalyaspor-Kasımpaşa20:00
  • Göztepe-Alanyaspor20:00
  • Adanaspor0 - 0Ankaragücü61dk
  • West Ham-Brighton22:00
  • Schalke 04-Mainz 0521:30
  • St.Etienne-Montpellier21:45
  • Groningen-Willem II21:00
  • Estoril-Boavista22:30
  • FC Midtjylland-AC Horsens20:00
Tüm maçlar için tıklayın
Cum.
 1X2 ...
19:30178
FORTUNA DUSSELDORF DARMSTADT1.803.203.00
19:30177
WIENER NEUSTADT KAPFENBERG1.653.303.40
19:30176
HARTBERG BLAU WEISS LINZ1.553.304.00
19:30116
AVUSTURYA LUSTENAU WATTENS1.703.303.20
20:00182
SONNENHOF GROSSASPACH CHEMNITZER2.003.002.70
İlginizi ÇekebilirX